3DONtv

ITA to kompleksowe rozwiązania metrologii przemysłowej, pomiarów i skanu 3D


Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 1999 roku lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych.

Zespół tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących potrzeby naszych odbiorców.

W siedzibie firmy znajdują się cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, w których wykonywane są nie tylko pomiary usługowe, ale również badania dla Klientów. Wyposażenie laboratoriów to ponad 90 urządzeń pomiarowych, wśród których jest wiele unikalnych na skalę kraju m.in.: Skanery 3D, optyczne maszyny pomiarowe, Przemysłowe tomografy rentgenowskie, spektrometry, maszyny wytrzymałościowe i wiele innych. (+ dodatkowe 16 sekund).

W ofercie znajdują się urządzenia sprawdzonych, światowych producentów urządzeń metrologicznych i narzędzi skrawających oraz szereg produktów dedykowanych dla automatyków. Oferowane systemy pomiarowe dla kontroli wymiarowej oraz badań materiałowych wykorzystywane są zarówno w laboratoriach metrologicznych, jak i bezpośrednio na produkcji.
Firma świadczy usługi wzorcowania zgodnie z normą ISO17025 zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta. Coroczny audyt PCA potwierdza kompetencje w realizacji usług wzorcowania.

Firma ITA współpracuje również z uczelniami wyższymi i instytutami naukowymi wspólnie realizując innowacyjne projekty.

Klientami są uznane firmy, między innymi z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych.


Źródło: ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Poznańska 104, Skórzewo
60-185 Poznań
+48 61 222 58 00
Polecamy:
Powiązane:
Partnerzy