3DONtv

Skan 3D i druk 3D dla przemysłu na ITM Industry Europe 2022


Technologie addytywne od lat towarzyszą targom ITM INDUSTRY EUROPE. Tak było i tym razem, można było odwiedzić stoiska firm działających w branży druku 3D oraz skorzystać z eksperckiej wiedzy.

Pokazy TESLI to nie jedyne spektakularne widowisko, które można było podziwiać na targach. Wyjątkowe „show” skanowania bolida wyścigowego przy użyciu laserowych skanerów 3D Creaform, obrazujące proces akwizycji i obróbki danych na potrzeby inżynierii odwrotnej było jedną z atrakcji przygotowanych w tym roku specjalnie na targi ITM INDUSTRY EUROPE przez firmę ITA Polska.

Firma CadXpert podczas targów przedstawiła uczestnikom systemy drukujące w technologii 3D, które na co dzień można zobaczyć w siedzibie firmy w Krakowie, m.in. takie jak: Stratasys J5 Series, Stratasys F370, Formlabs Fuse 1 czy Formlabs Form 3L.

Swoje rozwiązania z zakresu technologi 3D prezentowała również firma B3D która w swojej ofercie posiada skanery 3D Scantech oraz drukarki 3D Intamsys, firma świadczy również usługi druku, skanu oraz modelowania 3D.

Firma Lenso natomiast zaprezentowała sprawdzone w przemyśle rozwiązania optycznej metrologii przemysłowej firm GOM Metrology oraz metrologicznych tomografów komputerowych z rodziny ZEISS METROTOM. Od ręcznych laserowych skanerów 3D, mobilnych precyzyjnych systemów manualnych ATOS do systemów szybkiego, powtarzalnego i automatycznego skanowania 3D ATOS ScanBox.

Więcej w naszej relacji video z targów.

Więcej wydarzeń branżowych w naszym kalendarium:
https://3don.pl/branzowe/kalendarium

Więcej filmów i relacji na stronie:
https://3don.pl/video

Polecamy:
Powiązane:
Partnerzy