Wiadomości

Kalendarium - przegląd targów branżowych 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Kalendarz targów branżowych na 2024 rok jest bogaty w ciekawe wydarzenia branżowe, skupiające się na jednym sektorze, a także te związane z szeroko pojętym przemysłem i skupiające wielebranż w jednym miejscu.


W celu zapoznania się szeroką ofertą Targów i Konferencji technicznych zapraszamy także do naszego kalendarium.

--> BRANŻOWE KALENDARIUM 3DON.PL

Poniżej prezentujemy kilka tegorocznych branżowych imprez targowych, które warto wpisać do swojego kalendarza - przegląd targów przemysłowych w 2024 roku.

WARSAW METALTECH 2024 - Nadarzyn [23-25.1.2024]

Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu WARSAW METALTECH odbędą się w dniach 23-25 stycznia 2024 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Targi WARSAW METALTECH to wydarzenie, skupiające się całkowicie na branży obróbki metalu. Jest to event, którego korzenie sięgają wciąż kontynuowanych Międzynarodowych Targów Przemysłowych - Industry Week - targów organizowanych przez Ptak Warsaw Expo.

WARSAW METALTECH to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań dostawców technik i technologii obróbki metalu oraz przedstawicieli przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie dystrybucji i obróbki metali lub wyrobów z metali, a także tych zajmujących się wytopem metali lub wyrobów z metali. Innowacyjne technologie obróbki plastycznej metali, zaawansowane technicznie maszyny, precyzyjne rozwiązania narzędziowe oraz usługi służące procesom związanym z przemysłową obróbką metali – tylko w Ptak Warsaw Expo.

--> WARSAW METALTECH 2024


Przemysłowa Wiosna STOM 2024 - Kielce [19-22.3.2024]

Targi Kielce zapraszają w dniach 19-22 marca 2024 r. do udziału w cyklu imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce”.

Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem. Udział w cyklu imprez jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki.

Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Goście Targów STOM oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać prezentacji nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacji urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazów cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazów spawalniczych oraz robotów przemysłowych, prezentacji drukarek 3D. Jednak to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. 

W skład Przemysłowej Wiosny STOM wchodzą wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami - STOM-TOOL; obróbką blach i cięcia - STOM-BLECH&CUTTING; technologią laserową - STOM-LASER; robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS; technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX; technologiam i urządzeniami dla spawalnictwa - SPAWALNICTWO; technologiami antykorozyjnymi - EXPO-SURFACE,; technologiami pomiarowymi - CONTROL-STO; addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY; pneumatyką, hydrauliką i napędami - FLUID POWER; technologiami 3D - DNI DRUKU 3D; elektroniką i automatyką - TEiA.

--> Przemysłowa Wiosna STOM 2024

 

DNI DRUKU 3D 2024 - Kielce [19-22.3.2024]

Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska oraz Targi Kielce zapraszają do udziału w XVI edycji Dni Druku 3D, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2024 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”.

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem.

Dni Druku 3D podczas „Przemysłowej Wiosny” każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

--> DNI DRUKU 3D 2024

 

 

 

INNOFORM® 2024 - Bydgoszcz [16-18.4.2024]

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. odbędzie się 6. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024.

Wydarzenie organizowane jest przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm i Targi w Krakowie Sp. z o.o. o, firmę o ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji wystaw, konferencji oraz sympozjów. Targi odbywają się w nowoczesnym i funkcjonalnym obiekcie - Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® to jedyne w Polsce targi adresowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej - Bydgoszczy. Rokrocznie odwiedzane przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych. Ofertę targową dopełniają eksperckie konferencje oraz giełda kooperacyjna łącząca przedsiębiorców.

--> INNOFORM 2024


HANNOVER MESSE 2023 - Hannower [22-26.4.2024]

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe odbędą się w dniach 22-26 kwietnia 2024 roku w Hanowerze.

HANNOVER MESSE to wiodące na świecie targi technologii przemysłowej, koncentrujące się na automatyzacji, cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju. HANNOVER MESSE to miejscem spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności.

HANNOVER MESSE to kluczowe obszary przemysłu oraz różnorodne technologie i innowacje z całego świata.

Każdego roku jeden kraj jest wyróżniany podczas HANNOVER MESSE i zostaje oficjalnym krajem partnerskim.

--> HANNOVER MESSE 2024

 

Warsaw Pack 2024 - Nadarzyn [23-25.4.2024]

IX Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. na terenie Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzie branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Podczas spotkania zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej, jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących. Targi to idealna okazja do tego, aby poznać najnowsze trendy branżowe, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia.

--> Warsaw Pack 2024


Warsaw Industry Automatica 2024 - Nadarzyn [14-16.5.2024]

Ptak Warsaw Expo zaprasza do udziału w Targach Warsaw Industry Automatica, które odbędą się w dniach 14-16 maja 2024 roku.

Warsaw Industry Automatica to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z automatyką i robotyką. Warsaw Industry Automatica ma stanowić przestrzeń dla rozwoju firm oferujących produkty i najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, jak również całego przemysłu, szczególnie w zakresie czwartej rewolucji przemysłowej.

Targi automatyki i robotyki w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swoich produktów i usług przed tysiącami profesjonalistów z różnych branż. Będąc częścią tej międzynarodowej imprezy, wystawcy zyskują szansę na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami polskiego i zagranicznego przemysłu. Targi to doskonała platforma do budowania cennych relacji biznesowych, które zaowocują nowymi kontraktami. Szeroki zakres branżowy wydarzania przyciągnie do Ptak Warsaw Expo przedstawicieli firm i przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi przemysłu. 

--> Warsaw Industry Automatica 2024

 

INTARG 2024 - Katowice [21-23.5.2024]

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 21-23 maja 2024 roku odbędą się 17. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024 oraz Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024.

Udział w targach INTARG® to krok w procesie międzynarodowej, prorynkowej promocji oraz komercjalizacji wynalazków i innowacji różnych dziedzin i branż. To nie tylko okazja do zaprezentowania swych osiągnięć szerokiej rzeszy odbiorców, ale też do nawiązania strategicznych relacji naukowych i biznesowych z potencjalnymi inwestorami, partnerami czy klientami.

Natomiast INTARG® EKO to kompleksowe i międzynarodowe targi dla profesjonalistów z branży ochrony środowiska i ekologii organizowane w Polsce południowej – oferta dla energetyki, przemysłu, transportu i życia codziennego.

--> INTARG 2024

 

ITM Industry Europe 2024 - Poznań [4-7.6.2024]

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów ITM Industry Europe, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 r. w Poznaniu.
 


- Obecne czasy są od kilku lat bardzo niestabilne i przemysł zmaga się z wieloma wyzwaniami takimi jak: wojna w Ukrainie, wcześniej pandemia, zerwane łańcuchy dostaw czy długi czas oczekiwania na komponenty do maszyn. Jednak choć słychać głosy o nadchodzącym kryzysie branży, to tych niepokojących tendencji nie widać na targach. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie tak wielu firm, instytucji, klastrów, które stworzyły z nami tegoroczną edycję. Zarówno ekspozycja naszych wystawców jak i program to serce ITM INDUSTRY EUROPE, bez którego nie byłoby sukcesu tego wydarzenia. - podkreślała Anna Lemańska-Kramer, dyrektor ITM INDUSTRY EUROPE.

 

ITM Industry Europe to jedne z wiodących Targów w Europie Środkowo-Wschodniej szeroko prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. Formuła targów nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora przemysłowego, a ekspozycja koncentruje się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży metalowej, logistycznej oraz druku i skanu 3D. 

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny oraz technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera - to wszystko sprawia, że zbliżające Targi ITM Industry Europe są ważnym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Targi oferują nie tylko bogatą ekspozycję liderów branży, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Każdego roku czterodniowy program ITM Industry Europe budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia oraz instytucje branży przemysłowej.

--> ITM Industry Europe 2024

 

 


Subcontracting 2024 - Poznań [4-7.6.2024]

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 r. w Poznaniu.

Targi Subcontracting to niepowtarzalna okazja do znalezienia nowych partnerów z wielu branż przemysłu czy podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów. Subcontracting to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Industry Europe.

Targi Kooperacji Przemysłowej to dla wystawców szansa na znalezienie sposobu, jak wykorzystać wolne moce produkcyjne posiadanego parku maszynowego, zasobów technologicznych oraz potencjału ludzkiego. Dla zwiedzających z kolei to doskonała okazja do spotkania nowych partnerów oferujących wyspecjalizowane usługi o wysokiej jakości.

Do przedstawienia swojej oferty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszane są firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach Organizator zaprasza również jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

Dwudniowa międzynarodowa giełda kooperacyjna Subcontracting Meetings jest kluczowym elementem targów Subcontracting. Ta wyjątkowa i wygodna formuła, skierowana do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej, pozwala na budowanie trwałych relacji biznesowych między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami.

--> Subcontracting 2024

 

FASTENER POLAND® 2024 - Kraków [25-26.9.2024]

25-26 września 2024 r. przedstawiciele działów zakupów niemal ze wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 7. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®


Pan Tomasz Karwowski, Dyrektor Handlowy firmy DROMET Sp. z o.o. Sp. k. docenia przede wszystkim możliwość spotkania wielu nowych klientów – (…) naszym głównym celem jest spotkanie nowych klientów – klientów spoza naszego kraju. Każdego roku udaje nam się osiągnąć ten cel. Jestem z tego bardzo zadowolony. Wśród zagranicznych klientów, którzy w tym roku odwiedzili nasze stoisko byli również ci, z którymi wcześniej nie mieliśmy kontaktu.
 

 

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

 

TOOLEX 2024 - Katowice [15-17.10.2024]

Grupa PTWP zaprasza na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w terminie 15-17 października 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych - to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój TOOLEX. Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona w Polsce i na rynkach zagranicznych.

--> TOOLEX 2024

 

 

 

KOMPOZYT-EXPO® 2024 - Kraków [16-17.10.2024]

Targi w Krakowie zapraszają na 13. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są miejscem prezentacji produktów, innowacyjnych technologii i nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program merytoryczny.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich.

Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę.

Wystawcy prezentują produkty, usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach i docierają w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

--> KOMPOZYT-EXPO® 2024

 

SYMAS® / MAINTENANCE 2024 - Kraków [16-17.10.2024]

Targi w Krakowie zapraszają na 15. Targi SyMas® oraz 15. Targi Maintenance, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków.
 


Z mojej perspektywy spotkania na żywo są bardzo ważne, ponieważ jesteśmy w stanie się wtedy poznać, porozmawiać z klientami, dowiedzieć się jakie mają dokładnie problemy. Niektórych rzeczy po prostu nie mówi się zdalnie, łatwiej porozmawiać na żywo. Sprzedajemy systemy cyfrowe, raczej lubimy się spotkać z kimś twarzą w twarz – powiedział Dominik Lubera, Manager produktu CMMS w firmie Profesal. 

 

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas® to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Rozwiązania prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance przedstawiają technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym postojom i polepszające efektywność produkcji zakładów przemysłowych.

--> SYMAS® / MAINTENANCE 2024


EuroBLECH 2024 - Hannover [22-25.10.2024]

Kolejna 27. edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach - EuroBLECH odbędzie się w dniach od 22 do 25 października 2024 r. w Hannoverze.

Targi EuroBLECH obejmują cały łańcuch technologii obróbki blach i oferują sektorowi przemysłowemu unikalny rynek transferu wiedzy, indywidualnych rozwiązań produkcyjnych i ogólnoświatowych kontaktów biznesowych.

Podczas targów EuroBLECH 2022 producenci i dostawcy materiałów, maszyn, narzędzi i systemów spotykają się z gośćmi o konkretnych potrzebach z zakresu innowacyjnego wyposażenia. Aby dopasować procesy wytwórcze do wygórowanych potrzeb inteligentnej produkcji, odwiedzający targi EuroBLECH poszukują przede wszystkim elastycznych oraz ekonomicznych rozwiązań, które zapewnią im pomyślną działalność w przyszłości.

--> EuroBLECH 2024


Warsaw Industry Week 2024 - Nadarzyn [5-8.11.2024]

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 5-8 listopada 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych. Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań branżowych.

Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

--> Warsaw Industry Week 2024

 
Jak widać, szykuje się wiele interesujących wydarzeń, więc już teraz warto przemyśleć gdzie wybrać się w tym roku. --> WIĘCEJ CIEKAWYCH FILMÓW W SEKCJI 3DONTVŹródło: 3don.pl; Targi w Krakowie - SYMAS® / MAINTENANCE; Targi w Krakowie - FASTENER POLAND®; Grupa MTP - ITM Industry Europe
Zdjęcie: Targi Kielce - STOM; Grupa PTWP - TOOLEX; Grupa MTP - ITM Industry Europe; Targi w Krakowie - FASTENER POLAND®
Filmy: 3donTV
Redaktor: MRR

 

Dodano 02.01.2024

Powiązane:
Partnerzy