3DONtv

VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Odświeżona formuła VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, które odbyło się w terminie 12-13 marca 2019 r. zwróciła większą uwagę na aspekt innowacyjnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w produkcji.

W tym sezonie duetem dla Forum był AI & Big Data Congress, czyli wydarzenie poruszające m.in. kwestie sztucznej inteligencji, wykorzystywania danych w czasie rzeczywistym i machine learning. Według organizatora połączenie to okazało się świetnym pomysłem, przyciągając w czasie dwóch dni spotkania 573 uczestników.

Na tej edycji prelegenci zastanawiali się m.in. jak w funkcjonalny sposób wykorzystywać dane, aby były one wsparciem w procesie produkcji i czy przemysł oparty na AI to realna przyszłość, czy jednak futurystyczny mit.

Formuła Round Tables, która już na dobre wpisała się w program wydarzenia, także i w tym roku spełniła oczekiwania uczestników, którzy licznie zasiedli do okrągłych stołów. 

Na zakończenie pierwszego dnia Konferencji odbyła się Wielka Gala Industry & AI Night, podczas której rozstrzygnięty został Konkurs „Industry Awards”.

Więcej na: Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech


Polecamy:
Powiązane:
Partnerzy