Projektowanie 3D

Promocja SolidEdge w GM System

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Współpraca GM System z firmą Siemens zaowocowała przygotowaniem unikatowej promocji skupionej na najbardziej znanym i sprawdzonym na rynku kompleksowym systemie CAD 3D, czyli Solid Edge.

GM System dostarczył już tysiące licencji swoim klientom, co czyni firmę największym dystrybutorem tego produktu w kraju.

Atrakcyjne ceny – już od 512,50 zł miesięcznie

Przygotowane pakiety Solid Edge to przede wszystkim bardzo korzystne warunki cenowe. Już od 512,50 zł miesięcznie użytkownik ma możliwość korzystania nie tylko z programu Solid Edge, ale również CAM, np. CAM Pro 3 Axis Mill, który należy do najbardziej rozpowszechnionych systemów CAM dostępnych na rynku i który oferuje zaawansowane i łatwe w zastosowaniu mechanizmy służące programowaniu maszyn CNC. Więcej o promocji przeczytasz tutaj.

Korzystne warunki finansowania – raty 0%

Jednorazowy wydatek na zaawansowane oprogramowanie do projektowania szerokiej gamy wyrobów to inwestycja, ale też pozycja w budżecie. Celem GM System jest wspieranie rozwoju klientów, nie tylko w obszarze obsługi procesów inżynierskich, ale również w optymalizacji wydatków z tym związanych. W ramach dostępnych pakietów istnieje możliwość rozłożenia płatności nawet na 24 raty z oprocentowaniem 0%.

Szczegóły dostępnych pakietów

Pakiet 1+1 To rozwiązanie, które w bardzo korzystnej cenie (już od 666 zł miesięcznie) pozwala na dostęp do 2 licencji Solid Edge. Przez 3 lata użytkownik może korzystać ze stale aktualizowanej wersji oprogramowania i dodatkowych zasobów, np. dokumentacji, bazy wiedzy, narzędzi i wsparcia technicznego.

Pakiet TOKEN Niejednokrotnie zespoły inżynierskie stają w swojej pracy przed wyzwaniem – pojedynczy projekt wymaga od nich dostępu do konkretnego dodatku i funkcjonalności wykraczających poza główne konfiguracje Solid Edge. Rozwiązaniem tego problemu jest pakiet TOKEN. Pozwala on na czasowy dostęp do każdego dodatku Solid Edge bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Klient ogranicza wydatki, przy równoczesnym dostępie do niezbędnych narzędzi.​

Pakiet PUBLISHING Pakiet PUBLISHING to z kolei idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą sprawnie tworzyć dokumentację lub instrukcje dotyczące projektowanych produktów. Dodatek 3D Publishing pomaga w tworzeniu szablonów dokumentów lub dokumentacji technicznych, np., instrukcji obsługi, ilustrowanych katalogów części, dokumentacji serwisowych itp.

Pakiet CAM Pro Klienci, których produkcja oparta jest na obrabiarkach sterowanych numerycznie mogą być zainteresowani pakietem CAM Pro, a szczególnie CAM Pro 3 Axis Mill, który w połączeniu z Solid Edge stanowi wydajne rozwiązanie CAD/CAM do projektowania i wspomagania frezowania trzyosiowego.

Poznaj szczegóły promocji na stronie. Inżynierowie GM System odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać optymalne i najbardziej atrakcyjne rozwiązanie.

Promocja jest ograniczona czasowo.

 

Źródło: GM System

Dodano 01.03.2023

GM System Sp. z o.o.
Długosza 2-6
51-162 Wrocław
+48 71 791 30 51
Powiązane:
Partnerzy