Wiadomości

Targi INNOFORM® rosną w siłę

 

 

Targi INNOFORM® to wyjątkowe wydarzenie na Polskiej arenie biznesowej, które koncentruje w jednym miejscu i czasie najważniejszych przedstawicieli firm z branży narzędziowo-przetwórczej.

Okazuje się, że Targi pozwoliły nie tylko na promocję produktów oferowanych przez wystawców, ale i wpłynęły korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu. Czwarta już edycja Targów odbędzie się w dniach 3-5 marca 2020 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Poprzednie edycje wydarzenia zakończyły się sukcesem, co sprawiło, że nadchodzące wydarzenie będzie obfitować w wyjątkowych uczestników. Swoją obecność do tej pory potwierdziły już firmy, takie jak: INAUTOM, ROHM, KIPP POLSKA, FANUC, DEMATEC, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, YUDO POLAND, SUMARIS, AFM DEFUM S.A., OBERON ROBERT DYRDA, OT MARCINIAK, KNARR, TENACO, MEUSBURGER, GLAMAR, MAHR POLSKA. Jak zaznacza Beata Łoś, Komisarz Targów:

- „W ciągu zaledwie miesiąca sprzedaliśmy i zarezerwowaliśmy 50% zaplanowanej na 2020 rok powierzchni. To prawdziwy rekord. Naszą ofertą interesują się nie tylko przedstawiciele z Polski, ale i Austrii, Portugalii, Niemiec oraz Turcji.”

Targi INNOFORM® umożliwiają budowanie biznesowych relacji, wymianę kontaktów i integrację branży. Trzy targowe dni pozwalają na pozyskanie nowych Klientów, zdecydowanych na wdrożenie i poznanie nowości, które usprawnią działanie ich firm, chcących uzupełnić park maszynowy i gotowych na nawiązanie współpracy z nowymi podwykonawcami. Konkretny cel przyświeca więc uczestnikom targów.

Silną stroną wydarzenia, poza bogatą ofertą wystawienniczą, jest program, który mu towarzyszy. Już teraz organizatorzy otwarcie zapraszają do udziału w części wystawy, skierowanej do firm podwykonawczych, które chcą pozyskiwać nowe zlecenia – będzie to Strefa Usług Przemysłowych.

Targi INNOFORM® to miejsce wymiany specjalistycznej wiedzy – widać to już od pierwszej edycji wydarzenia. Podobnie będzie podczas nadchodzącej edycji.  

Więcej informacji na: www.innoform.pl

Więcej o Targach na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie


Dodano 26.09.2019

Powiązane:
Partnerzy