3DONtv

Druk 3D w edukacji


W ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości" firma Sygnis SA wspólnie z Moje Bambino dostarcza kompleksowe wyposażenie dla szkolnych pracowni druku 3D na obszarze Polski i Europy Centralnej.


W zestawach, oprócz drukarki 3D i materiałów do druku, znajduje się również ogromna ilość bogatych merytorycznie materiałów edukacyjno-szkoleniowych od Mistrzowie Robotyki i Druk 3D w Edukacji. Tylko w tym roku Sygnis dostarczył dla Moje Bambino kilka tysięcy drukarek 3D Adventurer 3 od Flashforge, a także ponad 10 tysięcy szpul filamentu. Najnowszy model drukarki z tej serii - Adventurer 4 - również spełnia wymogi programu i idealnie wpisuje się w zapotrzebowanie na sprawdzony sprzęt dydaktyczny.

Wspomniana, desktopowa drukarka 3D znajduje zastosowanie nie tylko w salach szkolnych. Dzięki zastosowaniu większego pola roboczego oraz otwartości materiałowej, FlashForge Adventurer 4 prześciga inne drukarki i często wybierany jest jako wyposażenie warsztatów lub niskoseryjnych linii produkcyjnych.

Sprzedaż modelu Adventurer 4 dla szkół obsługiwana jest we współpracy z firmą Educarium. Więcej informacji znaleźć można tutaj.


Źródło: Sygnis SA

Sygnis SA
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Polecamy:
Powiązane:
Partnerzy