Avi Cohen gościem cyklu webinarów Wiedza ma Warstwy

 

„Wiedza ma Warstwy” to próba ukazania zarówno teoretycznej, jak i praktycznej strony technologii addytywnych. Podczas comiesięcznego cyklu spotkań z naukowcami, inżynierami i ekspertami z wielu dziedzin, Sygnis New Technologies - organizator przedsięwzięcia, stara się przybliżyć często niedostępną wiedzę na temat nowych technologii. Gościem specjalnym trzeciej edycji będzie Avi Cohen, EVP Sales w firmie Nanofabrica. 

Pierwsze drukarki 3D 

Ponad trzydzieści lat temu założyciel firmy Stratasys skonstruował swoją pierwszą drukarkę 3D. Wówczas uznawane to było za dość radykalne marzenie - założenie firmy, która w przyszłości opierać się będzie na nie jednym, a wielu filarach działalności łączących przeróżne metody wytwórcze. Dziś Stratasys dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zrzeszaniu ekspertów w dziedzinie druku przyrostowego jest niewątpliwie jedną z wiodących firm z branży technologii addytywnych na rynku światowym. Obsługuje wiele sektorów, od medycznego przez bardzo precyzyjny dentystyczny, na kosmicznym kończąc. Stratasys przez wiele lat był też miejscem pracy prelegenta wydarzenia organizowanego przez Sygnis. 

Webinar z legendą druku 3D 

Avi Cohen to postać, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Posiada on dziesiątki lat doświadczenia w sektorze druku 3D, podczas których zajmował wysokie stanowiska w Stratasys i XJet. Zarządzanie wielodyscyplinarnymi projektami opanował do perfekcji. Jego umiejętności pomogły wcielić w życie wiele innowacyjnych rozwiązań oraz odnieść liczne sukcesy firmom, z którymi przyszło mu współpracować. 

W 2020 roku Avi dołączył do zespołu ekspertów w firmie Nanofabrica, lidera w dziedzinie precyzyjnej produkcji mikrostruktur. Przemysłowe systemy wytwarzania przyrostowego tego producenta charakteryzują się bezprecedensową rozdzielczością na poziomie kilku mikronów. Za pomocą innowacyjnych technologii jak np. Micro Adaptive Projection, Nanofabrica wprowadza wytwarzanie przyrostowe na nowy poziom. Rozwiązania tej firmy świetnie nadają się do zastosowań wymagających wysokiej precyzji, takich jak: lotnictwo, elektronika, motoryzacja, medycyna, optyka, edukacja i nie tylko. 

Na temat nowoczesnych technologii oraz o nowych metodach wytwórczych usłyszymy podczas cyklu webinarów Wiedza ma Warstwy, którego trzecia edycja odbędzie się w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r.

Zapisy są bezpłatne i odbywają się na stronie: https://sygnis.pl/warstwy/.


Źródło: Sygnis New Technologies
Redaktor: MRR

Dodano 14.04.2021

Sygnis New Technologies
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Powiązane:
Partnerzy