Wiadomości

Przegląd targów przemysłowych 2021

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 


Liczne obostrzenia, które zostały wprowadzone w 2020 roku w celu ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, doprowadziły do ​​odwołania lub przełożenia wielu wydarzeń targowych. Oczywiście sytuacja epidemiologiczna jest wciąż niejasna,
jednak kalendarz targów przemysłowych na rok 2021 nabiera kształtu, pamiętajmy jednak, że mimo wszystko ciągle będzie wymagał niestandardowych działań, dostosowanych do panującej sytuacji.

W celu zapoznania się tegoroczną ofertą Targów i Konferencji technicznych zapraszamy do naszego kalendarium, natomiast w dziale 3donTV można znaleźć relacje z minionych Targów i Konferencji.       

--> BRANŻOWE KALENDARIUM 3DON.PL

--> WYDARZENIA BRANŻOWE 3DONTV

Poniżej prezentujemy kilka tegorocznych branżowych imprez targowych, które warto wpisać do swojego kalendarza - Przegląd targów przemysłowych w 2021 roku.

Intec 2021 - Zuliefermesse 2021 - Online [2-3.3.2021]

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse odbędą się w dniach od 2 do 3 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnym świecie.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse w marcu 2021 roku odbędzie się pod hasłem „Intec i Z connect”.

W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. 

Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 

Więcej na: -->Intec 2021 - Online [2-3.3.2021] -->Zuliefermesse 2021- Online [2-3.3.2021]

praca drukarki 3d

 


3D ADDITIVE EXPO 2021 - Batalha [8-10.4.2021]

W dniach 8-10 kwietnia 2021 r. w ExpoSalão w Batalha odbędą się targi druku 3D i technologii przyrostowych 3D Additive Expo 2021.

W ostatnich latach produkcja addytywna przestała być postrzegana tylko jako futurystyczny proces produkcyjny, od czasu do czasu wykorzystywany w prototypach. Technologia ta ma być badana i uznawana przez przemysł we wszystkich krajach za prawdziwą metodę produkcji. W Portugalii zainteresowanie drukiem 3D towarzyszy światowemu trendowi.

3D Additive Expo będą pierwszymi targami w Portugalii poświęconymi wyłącznie technologii przyrostowej i drukowi 3D. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują innowacyjne firmy, które przodują w technologii druku 3D. Ich celem będzie przedstawienie złożonego i wieloaspektowego świata wytwarzania przyrostowego, który obejmuje wyposażenie i technologie drukarek 3D i skanerów, całą gamę używanych materiałów, od polimerów po metale i inne materiały, a także etapy procesu od najnowocześniejszej produkcji przemysłowej do produkcji seryjnej. 

Udział w 3D Additive Expo to wyjątkowa okazja do prezentacji produktów, usług, innowacji, słuchania rynku, odnowienia kontaktów i zawierania transakcji. Wystawa jest miejscem spotkań wszystkich profesjonalistów poszukujących rozwiązań optymalizujących ich działalność.

Więcej na -->3D ADDITIVE EXPO 2021 - Batalha [8-10.4.2021]

detale drukowane w drukarce 3d

 

Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

Targi HANNOVER MESSE w 2021 roku odbędą się w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego w dniach od 12 do 16 kwietnia.

W związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Deutsche Messe AG, wraz z wystawcami HANNOVER MESSE, zdecydowało się w kwietniu 2021 roku zorganizować wiodące na świecie targi przemysłowe w formacie czysto cyfrowym.

Cyfrowe HANNOVER MESSE skupi się na kompleksowym programie konferencji, cyfryzacji prezentacji produktów i kojarzeniu biznesowym opartym na oprogramowaniu. Goście będą mogli szybko uzyskać przegląd nowości produktowych oraz skorzystać z nowych narzędzi, aby nawiązać bezpośredni kontakt z firmami, które są dla nich istotne. W ten sposób HANNOVER MESSE zaoferuje swoim wystawcom maksymalny zasięg cyfrowy i nadal będzie ułatwiać bliską wymianę między biznesem, nauką i polityką.

Więcej na -->Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

INNOFORM® 2021 - Online [20-22.4.2021]

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają w dniach 20-22 kwietnia 2021r. na Konferencję Branży Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM® w formule on-line.

Targi INNOFORM® są uznaną marką i na stałe zagościły w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo–przetwórczej. Targi INNOFORM® 2021, to trzydniowa arena prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.

Pierwszego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona niezwykle istotnym dla branży narzędziowej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. W centrum uwagi znajdą się zmiany w ustawodawstwie Unii Europejskiej, wprowadzające nowe podejście w gospodarowaniu materiałami – Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Na drugi dzień zaplanowana jest tradycyjnie branżowa e-giełda kooperacyjna, natomiast trzeciego dnia organizatorzy zapraszają na prezentacje biznesowe firm przedstawiających najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową. Udział w tych prezentacjach pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z nowymi trendami oraz rozwiązaniami dostępnymi na rynku. 

Więcej na -->INNOFORM 2021 - Online [20-22.4.2021]

AUTOMATICON 2021 - Warszawa [19-21.5.2021] TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 26-28.1.2022

W dniach 26-28 stycznia 2022 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON.

Targi AUTOMATICON to jedno z najbardziej reprezentatywnych wydarzeń branży automatyki w Polsce. Wystawa jest także miejscem spotkań czołowych firm mających decydujące znaczenie dla rozwoju nowoczesnych technologii. Impreza jest idealnym miejscem nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Automaticon to od ponad ćwierć wieku innowacyjne produkty i idee, ale też sprawdzone rozwiązania oraz okazja do wymiany doświadczeń z liderami branży. Bogaty program konferencji i seminariów stworzy atmosferę wymiany najnowszej myśli technicznej. Tradycyjnie przyznany zostanie też Złoty Medal AUTOMATICON 2021 – prestiżowe wyróżnienie branży automatyki, pomiarów i elektroniki.

Więcej na -->AUTOMATICON 2022 - Warszawa [26-28.1.2022]

Warsaw Pack 2021 - Nadarzyn [26-28.5.2021] TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 23-25.11.2021

Centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, organizowane na terenie Ptak Warsaw Expo to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Podczas spotkania zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej, jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących.

Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy. Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, takich jak: Strefa Automatyki i Robotyki, Strefa E-Commerce, Strefa Logistyki i Magazynowania, Strefa Opakowań, Strefa Techniki Pakowania, Strefa Etykiet, Etykietowania i Druku, czy specjalnej strefy - sprzyjającej rozmowom handlowym.

Więcej na -->Warsaw Pack 2021 - Nadarzyn [23-25.11.2021]

Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.6.2021] TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-10.11.2021

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko by na trzy dni Warsaw Expo nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

W czasie wydarzenia prezentowana jest oferta producentów oraz dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Więcej na -->Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.11.2021]

INTARG® 2021 - Katowice [15-16.6.2021] TARGI W FORMIE ON-LINE

XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2021 r. w formule wirtualnej.

Targi INTARG® 2021 Online są jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń prezentujących i promujących wynalazki i innowacje - nie tylko w Europie, ale również na świecie. 
To networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów i technologii. Wydarzenie wspierane jest przez prestiżowe instytucje krajowe oraz zagraniczne. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie osób i instytucji za osiągnięcia i zasługi w dziedzinie wynalazczości. 

INTARG® 2021 Online oferuje nowoczesną, funkcjonalną platformę cyfrową, umożliwiającą - zarówno w części wystawienniczej, jak i konferencyjnej Targów - globalny zasięg, nowoczesne kanały komunikacyjne (czat, wideo, audio) z nieograniczoną liczbą uczestników, kontakt między wystawcami i odwiedzającymi z całego świata w przestrzeni wirtualnej. Platforma stwarza również możliwość personalizacji stoisk wystawienniczych online dzięki szerokiej prezentacji treści i obrazów statycznych i dynamicznych.

Więcej na -->INTARG 2021 - Online [15-16.6.2021]

AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.6.2021]

W dniach 22-24 czerwca 2021 r. odbędzie się Automatica Sprint 2021: nowe, kompaktowe wydarzenie w formie hybrydowej, które jest odpowiedzią na potrzeby rynku w czasach pandemii. 

Z jednej strony trwająca pandemia z ograniczeniami w zakresie kontaktów, podróżowania oraz otaczająca ją niepewność. Z drugiej strony coraz większa potrzeba wymiany doświadczeń, nowości oraz inspiracji dla biznesu, a także kontaktu z klientem. Jedno jest pewne: branża nie chce i nie może sobie pozwolić na czekanie kolejnych dwóch lat na kolejną Automaticę. 

Tak więc branża wspólnie z ekspertami Messe München i VDMA Robotics + Automation wymyśliła idealne rozwiązanie: automatica sprint. Elastyczny i kompaktowy format wydarzenia opracowany, aby zapewnić elastyczną platformę biznesową i dialogową już w czerwcu 2021 r. Wydarzenie, które koncentruje się na osobistej obecności, ale jest zgodne z COVID-19. Event, który obejmuje cały rynek w kompaktowym formacie, który jest elastyczny i ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Dzięki zaprojektowaniu hybrydowego wydarzenia osobistego i cyfrowego, Automatica Sprint oferuje szybki dostęp do wszystkich istotnych tematów z całego sektora i promuje dialog w branży. 

Więcej na -->AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.06.2021]

3D Solutions 2021 - ITM Industry Europe 2021 - Subcontracting 2021 - Poznań [31.8-3.9.2021] 

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów 3D Solutions, ITM Industry Europe oraz Subcontracting, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021 r. w Poznaniu.

Blok targów ITM jest niepowtarzalną okazją do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Zakres branżowy targów ITM Industry Europe obejmuje salony tematyczne: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo) oraz Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych). W tym samym czasie odbędą się także Targi Druku i Skanu 3D Solutions oraz Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Taka różnorodność wydarzeń branżowych umożliwia pokazanie faz tworzenia nowoczesnego produktu – od koncepcji oraz projektu poprzez różnorodne etapy procesu, aż do efektu finalnego.

Więcej na -->3D Solutions 2021 -->ITM Industry Europe 2021 -->Subcontracting 2021

skanowanie 3d
 

MSV 2021 - Brno [13-17.9.2021] TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-12.11.2021

Międzynarodowe Targi Inżynierii MSV to jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłowych w Europie Środkowej, w którym rocznie bierze udział ponad 1660 wystawców i 80 000 odwiedzających. Z zagranicy pochodzi ponad pięćdziesiąt procent wystawców i blisko dziesięć procent zwiedzających. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 i Cyfrowa fabryka, czyli digitalizacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Dodatkowe wyróżnione tematy to gospodarka o obiegu zamkniętym - wykorzystanie zasobów materialnych. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, a dostosowanie przemysłu i handlu będzie zmierzać w tym właśnie kierunku.

Więcej na -->MSV 2021 - Brno [8-12.11.2021]

Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

XIII edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations odbędzie się w dniach 15-16 września 2021 r. w EXPO XXI Warszawa.

Targi Packaging Innovations, których organizatorem są Targi w Krakowie Sp. z o. o. to nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 10 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. Już od ponad 10 lat prezentowane na Targach Packaging Innovations produkty dopasowują się do wymogów każdego sektora przemysłu. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza ofert są merytoryczne wykłady workShops oraz konferencje.

Więcej na -->Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

PLASTPOL 2021 - Kielce [21-23.9.2021] 

PLASTPOL to kompleksowa prezentacja liderów polskiego i zagranicznego rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu. To miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm. W programie wydarzenia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji  oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Więcej na -->PLASTPOL 2021- Kielce [21-23.9.2021]

Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021] 
TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy termin zostanie podany wkrótce

Warsaw Automatica Expo to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych - Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, Organizator postanowili zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki.

Organizator pragnie, by Targi Warsaw Automatica Expo stały się wiodącym wydarzeniem w Polsce i były miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu automatyki i robotyki.

Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu wydarzenia poznasz innowacyjne technologie i trendy, zwiększysz swoją wiedzę i umiejętności, a także zmienisz swój biznes. Wydarzenie to także fantastyczna okazja do zbadania i omówienia przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży.

Więcej na -->Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021]

TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [28-30.9.2021] 
TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-9.6.2022

Poświęcone potencjałowi wytwarzania przyrostowego oraz technologii drukowania 3D Targi TCT 3SIXTY wykraczają poza zwykłe podnoszenie świadomości i przyjęcie drukowania 3D i wytwarzania przyrostowego. Jest to wystawa mająca na celu rozwinięcie prawdziwego zrozumienia potencjału wytwarzania przyrostowego i technologii drukowania 3D na wszystkich poziomach projektowania, inżynierii i produkcji.

Edycja 2021 zapewni uczestnikom innowacyjne spojrzenie na to, jak najlepiej wykorzystać istniejącą technologię lub wybrać odpowiednią nową technologię drukowania 3D. 

Więcej na -->TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [8-9.6.2022]

SyMas® 2020 - Maintenance 2020 - Kompozyt-Expo®- Kraków [28-30.9.2021] TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 - Nowy termin zostanie podany wkrótce

W dniach 29-30 września 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych  SyMas®   oraz  Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo®.

Rozwiązania techniczne prezentowane na Targach Maintenance, pomagają sprostać coraz wyższym wymaganiom, stawianym przed Służbami Utrzymania Ruchu. Dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków, uczestnicy mogą poszerzyć wiedzę. W czasie zbliżającej się edycji Maintenance szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. 

Natomiast Symas to spotkanie, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem  i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Światowe grono specjalistów, bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń i informacji - to zaledwie część korzyści, jakie gwarantuje udział w Targach Kompozyt-Expo®. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji.

Więcej na -->SyMas 2021 -->Maintenance 2021 -->Kompozyt-Expo2021

Fastener Poland® 2021 TARGI W FORMIE ON-LINE - Assembly Go 2021 - Inter Tech Tools 2021 - Eurotool 2021 - Kraków [5-7.10.2021] TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 - Nowy termin zostanie podany wkrótce

Fastener Poland® to kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości, a także budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata. Na Targach zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Assembly Go. First European Show to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Impreza dedykowana będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

Targi Inter Tech Tools są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży narzędziowej. Podkreślą znaczenie polskich firm na arenie międzynarodowej oraz ułatwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Staną się idealną imprezą dla każdego odbiorcy! Stwarzamy jedyne miejsce w Polsce, w którym hurtownicy i dystrybutorzy zapoznają się z kompleksową ofertą narzędzi, artykułów ściernych, wyposażenia warsztatów oraz środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę pracy.

Po czterech latach nieobecności powracają Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Stolica Małopolski, położona pomiędzy Podkarpaciem a Śląskiem, niezmiennie pozostaje  przemysłowym sercem Polski. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej „gorących” wydarzeń tego sezonu.

Więcej na -->Fastener Poland 2021 -->Assembly Go 2021 -->Inter Tech Tools 2021 -->Eurotool 2021

MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

Międzynarodowe Targi MOTEK to wydarzenie poświęcone rozwiązaniom z zakresu m.in. automatyzacji produkcji i montażu, a także technologii podawania i przepływu materiałów. Impreza wyraźnie skupia się na wszystkich aspektach inżynierii mechanicznej i automatyzacji oraz prezentacji całych łańcuchów procesowych. Równocześnie z Targami MOTEK, odbywającymi się w dniach od 5 do 8 października będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Technologii Klejenia Bondexpo 2021.

Więcej na -->MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

TOOLEX 2021 - Sosnowiec [12-14.10.2021] ZMIANA ORGANIZATORA TARGÓW TOOLEX - TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 4-6.10.2022

Expo Silesia, organizator licznych Międzynarodowych Targów poinformował, że na podstawie umowy z dnia 2 kwietnia 2021 r. postanowił zbyć na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach prawa do organizacji targów TOOLEX.

Kolejne edycje Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX będą odbywać się w prestiżowym, nowoczesnym gmachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Obiekt ten łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe, a także widowiskowe.

Więcej informacji oraz nowy termin wkrótce.

Więcej na -->TOOLEX 2022 - Katowice [4-6.10.2022]

„Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” STOM 2021 - DNI DRUKU 3D 2021 - Kielce [19-21.10.2021]

Dni Druku 3D podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce” cieszący się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem tym razem odbędzie się w ramach wydarzenia „Przemysłowa Jesień”. Tym samym Targi STOM odbędą się wspólnie z Targami METAL, CONTROL-TECH, ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING oraz HEAT TREATMENT. 

W ramach cyklu STOM odbywają się wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->DNI DRUKU 3D 2021 -->CONTROL-STOM 2021

detal z drukarki 3d
 


„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” 
CONTROL-TECH 2021- Kielce [19-21.10.2021]

„Przemysłowa Jesień” w Kielcach to od lat promocja innowacyjnych technologii oraz możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z Polski i zagranicy. Targi CONTROL-TECH należące do cyklu odbywają się co dwa lata i podczas każdej odsłony gromadzą liczne grupy wystawców oraz branżowych zwiedzających. Wystawa jest bardzo ważnym miejsce spotkań branży. Oprócz rozwiązań oraz produktów bezpośrednio dedykowanych branży przemysłowej techniki pomiarowej, wystawa poszerzona jest o branżę badań nieniszczących, umożliwiających uzyskanie informacji o stanie fizycznym, wadach, a także własnościach badanego obiektu (materiału, wyrobu, konstrukcji) bez spowodowania zmiany jego cech użytkowych.

Zbliżającej się edycji targów CONTROL-TECH towarzyszyć będą targi: METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING oraz HEAT TREATMENT.

W roku 2021 do wydarzeń wchodzących w cykl „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” dołączy cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna”. Będą to wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->CONTROL-TECH 2021

MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Targi MetalMadrid, coroczne wydarzenie w dziedzinie innowacji przemysłowych jest miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć oraz nowości dla różnych gałęzi przemysłu. Każdy spacerujący po terenach wystawowych będzie mógł poszerzać swoją wiedzę, nawiązywać kontakty z nowymi dostawcami, uczestniczyć w spotkaniach, jak również słuchać wykładów dotyczących najciekawszych tematów branży.

Równocześnie z Targami MetalMadrid odbędą się Targi Composites Spain, jedyne wydarzenie w Hiszpanii poświęcone zagadnieniom materiałów kompozytowych. Composites Spain to kompleksowa prezentacja surowców, projektowania, przetwarzania i zastosowania materiałów kompozytowych.

Dodatkowo wystawa uzupełniona będzie o kilka Salonów, w tym: Robotic Engineering, Connected Manufacturing, Additive Manufacturing.

Połączenie wszystkich tych tematów sprawia, że w terminie od 17 do 18 listopada 2021 r. zakresem wystawy obejmie: obróbkę powierzchni, maszyny, spawanie, narzędzia, formy, smary przemysłowe, komponenty, cyfryzację, automatyzację, robotyzację, roboty, wytwarzanie przyrostowe i drukowanie 3D, kompozyty, metrologię, kontrolę jakości oraz wiele innych.

Więcej na -->MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Jak widać, szykuje się wiele interesujących wydarzeń, więc już teraz warto przemyśleć gdzie wybrać się w tym roku. 


Źródło: 3don.pl 
Redaktor: MRR

Dodano 20.01.2021

Powiązane:
Partnerzy