VII Pomorskie Dni Druku 3D: SUSTAINABILITY

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Pomorskie Dni Druku to konferencja, która z kameralnego spotkania entuzjastów druku 3D rozrosła się do jednego z najważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce.

Pomorskie Dni Druku 3D to cykliczna impreza organizowana przy współpracy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w partnerstwie z firmą BIBUS MENOS. Każda edycja wydarzenia poświęcona jest innemu aspektowi wykorzystania technologii druku 3D.

W jaki sposób nowe technologie pozwalają osiągnąć firmom zrównoważony rozwój? Czy tworzywa sztuczne mogą być bardziej ekologiczne od papieru? Czy druk 3D może pomóc obniżyć ślad węglowy i koszty współczesnych procesów produkcyjnych? To tylko niektóre z pytań, na jakie chcą odpowiedzieć organizatorzy tegorocznej konferencji Pomorskie Dni Druku 3D. Znani projektanci, eksperci branży, wystawcy z całej Polski, prezentacja najnowszych osiągnięć, edukacyjne warsztaty, dyskusje o trendach i spora dawka aktualnej wiedzy.

Tak w skrócie zapowiada się siódma odsłona wydarzenia, które odbędzie się już 19 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia pod hasłem "sustainability". Tegoroczne hasło skierowane jest do wszystkich firm, które szukają oszczędności w procesach produkcyjnych i chcą się rozwijać w duchu zrównoważonego rozwoju, wykorzystując do tego technologię druku 3D. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Termin: 19.09.2023 r., godz. 9:00-15:20
Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja tiny.pl/ccgqr


Źródło: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Dodano 11.09.2023

Powiązane:
Partnerzy