Branżowe

Intec 2021 Online - Online [2.3.2021]

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec odbędą się w dniach od 2 do 4 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnym świecie.

W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu.

W tym samym terminie odbywać się będą Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse stanowiące wiodące w Europie spotkanie B2B dla przedsiębiorców z branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw poddostawczych dla wszystkich sektorów przemysłu.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse w marcu 2021 roku odbędzie się pod hasłem „Intec i Z connect
”.

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa targi Intec i Z connect oferują przedstawicielom branży metalowej i poddostawczej udział w tak bardzo istotnej dla nich platformie biznesowej. Przemysł i reprezentowane przez niego przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje pilnie potrzebują możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i osiągnięć oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W ramach wirtualnej odsłony duetu targowego Intec i Z connect organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych on-line.

Więcej informacji na stronie:
www.messe-intec.de
www.targi-intec.pl
  


Miejsce:
Online

Kontakt:
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 29, lok. 5
01-102 Warszawa
tel.: 22 414 44 71
info@targilipskie.pl


za 35 dni
Powiązane:
Partnerzy