Branżowe

AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22.6.2021]


W dniach 22-24 czerwca 2021 r. odbędzie się 
Automatica Sprint 2021: nowe, kompaktowe wydarzenie w formie hybrydowej, które jest odpowiedzią na potrzeby rynku w czasach pandemii. 

Z jednej strony trwająca pandemia z ograniczeniami w zakresie kontaktów, podróżowania oraz otaczająca ją niepewność. Z drugiej strony coraz większa potrzeba wymiany doświadczeń, nowości oraz inspiracji dla biznesu, a także kontaktu z klientem. Jedno jest pewne: branża nie chce i nie może sobie pozwolić na czekanie kolejnych dwóch lat na kolejną Automaticę. 

Tak więc branża wspólnie z ekspertami Messe München i VDMA Robotics + Automation wymyśliła idealne rozwiązanie: automatica sprint. Elastyczny i kompaktowy format wydarzenia opracowany, aby zapewnić elastyczną platformę biznesową i dialogową już w czerwcu 2021 r. Wydarzenie, które koncentruje się na osobistej obecności, ale jest zgodne z COVID-19. Event, który obejmuje cały rynek w kompaktowym formacie, który jest elastyczny i ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Dzięki zaprojektowaniu hybrydowego wydarzenia osobistego i cyfrowego, Automatica Sprint oferuje szybki dostęp do wszystkich istotnych tematów z całego sektora i promuje dialog w branży. 

Automatica Sprint to dynamika połączona z bezpieczeństwem.

--> Rezerwacja na Automatica Sprint już trwa!

Więcej informacji na stronie:

www.automatica-munich.com/en/trade-fair/automatica-sprint/why-automatica-sprint/

Miejsce:
Messe München GmbH
Messegelände, 81823 Monachium
Niemcy

Kontakt:

Biuro Targów Monachijskich w Polsce 
Tel.: +48 22 620 44 15
E-mail: info@targiwmonachium.pl


Powiązane:
Partnerzy