Branżowe

Targi Subcontracting 2021 - Poznań [31.8.2021]


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które odbędą się w dniach 
od 31 sierpnia do 3 września 2021 r. w Poznaniu

Targi Subcontracting to niepowtarzalna okazja do pozyskania nowych partnerów z wielu branż przemysłu czy podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów. Cieszące się coraz większą popularnością targi odbędą się w towarzystwie ITM Industry Europe - jednego z największych wydarzeń wystawienniczych branży przemysłowej w tej części Europy.

Targi Kooperacji Przemysłowej to dla wystawców szansa na znalezienie sposobu, jak wykorzystać wolne moce produkcyjne posiadanego parku maszynowego, zasobów technologicznych oraz potencjału ludzkiego. Dla zwiedzających z kolei to doskonała okazja do spotkania nowych partnerów oferujących wyspecjalizowane usługi o wysokiej jakości. - „Poznańskie wydarzenie jest zatem skierowane do firm oferujących usługi podwykonawcze, jaki i do producentów poszukujących poddostawców - tak z Polski, jak i z zagranicy” - mówi Zofia Strzyż, dyrektor projektu.

Do przedstawienia swojej oferty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszane są przedsiębiorstwa z sektora obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, drewna, gumy, z zakresu elektroniki i elektrotechniki, jak również firmy świadczące usługi dla przemysłu.

Strona www:
https://www.subcontracting.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14 
60-734 Poznań

Kontakt:
Zespół Projektowy Targów ITM Polska 
e-mail: subcontracting@grupamtp.pl

Zofia Strzyż
tel.: +48 61 869 2193
e-mail: zofia.strzyz@grupamtp.pl

za 28 dni
Powiązane:
Partnerzy