Branżowe

Zuliefermesse 2021 Online - Online [2.3.2021]

Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse w dniach od 2 do 4 marca 2021 roku odbędą się pod nową nazwą „Z connect” i w nowej formie online.

Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 

W tym samym terminie odbywać się będą Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec, będące wiodącą imprezą wystawienniczą dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie.

Duet targowy Intec i Zuliefermesse w marcu 2021 roku odbędzie się pod hasłem „Intec i Z connect
”.

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa targi „Intec i Z connect” oferują przedstawicielom branży metalowej i poddostawczej udział w tak bardzo istotnej dla nich platformie biznesowej. Przemysł i reprezentowane przez niego przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje pilnie potrzebują możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i osiągnięć oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W ramach wirtualnej odsłony duetu targowego Intec i Z connect organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych on-line. 

Więcej informacji na stronie: 
www.zuliefermesse.de
www.poddostawcy.pl
 

Miejsce:
Online

Kontakt:
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 29, lok. 5
01-102 Warszawa
tel.: 22 414 44 71
info@targilipskie.pl


za 35 dni
Powiązane:
Partnerzy