Branżowe

3D Solutions 2021 - Poznań [31.8.2021]


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Druku i Skanu 3D - 3D Solutions, które odbędą się w dniach od 31 sierpnia do 3 września 2021 r. w Poznaniu.

Wydarzenie dedykowane profesjonalistom, zapewnia wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych. 

Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”. Targi 3D Solutions odbywają się w trakcie trwania cenionych i prestiżowych targów ITM Industry Europe. 

Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. To ważne wydarzenie nie tylko dla przedsiębiorców poszukujących rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, ale dla wszystkich spragnionych nowości branżowych. 3D Solutions to wyjątkowa okazja do wymiany idei i doświadczeń. Obecność zwiedzających m.in. z takich branż jak automotive & aerospace, odlewnictwo, logistyka, w której technologie przyrostowe mają być częścią łańcucha dostaw, powoduje, że udział w targach 3D Solutions każdego producenta, dystrybutora czy też usługodawcy nowoczesnych technologii wytwórczych jest okazją do podjęcia współpracy biznesowej.

Zakres tematyczny 3D Solutions 2021:

  • Drukarki 3D
    • Termoplasty w żyłce: FDM/FFF
    • Żywice światło utwardzalne: SLA, DLP, Polyjet
    • Technologie proszkowe: CJP, Binder jetting, SLS, SLM/DMLS, EBM, MJF
  • Skanery 3D
  • Usługi druku i skanu 3D
  • Wirtualizacja procesów technologicznych. 

Więcej na stronie internetowej wydarzenia:
https://3dsolutions.mtp.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Kontakt: 
Małgorzata Naworska 
Komunikacja z wystawcami:
tel.: +48 691 027 107
e-mail: malgorzata.naworska@grupamtp.pl


za 28 dni
Powiązane:
Partnerzy