Branżowe

KOMPOZYT-EXPO® 2024 - Kraków [16.10.2024]


Targi w Krakowie zapraszają na 13. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków.


Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są miejscem prezentacji produktów, innowacyjnych technologii i nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program merytoryczny.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich.

Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę.

Wystawcy prezentują produkty, usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach i docierają w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Strona www:
www.kompozyty.krakow.pl

Miejsce:
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Kontakt:
Barbara Płuciennik 
Project Manager / Team Leader
T: +48 12 651 90 38
M: +48 506 038 382
pluciennik@targi.krakow.pl

 
za 94 dni
Powiązane:
Partnerzy