Branżowe

FASTENER POLAND® 2024 - Kraków [25.9.2024]

 

25-26 września 2024 r. przedstawiciele działów zakupów niemal ze wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 7. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®


Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres ekspozycji obejmuje m.in.:

  • najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny)

  • łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji)

  • zaawansowane systemy montażu i instalacji.

a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

Strona www:
www.fastenerpoland.pl/pl/

Kontakt:
Beata Snopkiewicz
Project Manager/Team Lider
tel. kom.: +48 501 691 234
e-mail: snopkiewicz@targi.krakow.pl

 


za 73 dni
Powiązane:
Partnerzy