Wiadomości

Bezpłatny wstęp na Dni Druku 3D 2020

 

Targi DNI DRUKU 3D uznawane za najważniejszą i największą tego typu imprezę nie tylko w Polsce, ale i Europie środkowo-wschodniej są częścią cyklu wystaw organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”.

W tym roku „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” wyjątkowo stanie się „Przemysłową Jesienią” odbywającą się w dniach od 22 do 24 września 2020 r. DNI DRUKU 3D w całości poświęcone są technologią 3D. Udział w wydarzeniu jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Z roku na rok wystawa gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów DNI DRUKU 3D 2020 na STOISKU E-19.

Tradycyjnie portal 3don.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub rejestracji na miejscu na podstawie ważnego Zaproszenia (wymagane wówczas pozostawienie wizytówki lub wypełnienie formularza).

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Bezpieczna „Przemysłowa Jesień”

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała,  dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych – kielecki ośrodek będzie  w pełni gotowy na bogatą w wydarzenia jesień.

--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA


Przemysłowa Jesień to w pełni kompleksowe wydarzenie. Wspólnie z Targami DNI DRUKU 3D odbędą się wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami STOM-TOOL, obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami antykorozyjnymi EXPO-SURFACE, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Przydatne informacje

--> PLAN TARGÓW

--> INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Jesteś zainteresowany udziałem w Targach, przeczytaj artykuł: Informator Targów Dni Druku 3D 2020


Źródło: Targi Kielce, 3don.pl
Redaktor: MRR

Dodano 16.09.2020

Powiązane:
Partnerzy