Wiadomości

Targi Kielce jesienią szykują nowości

 

W terminie 22-24 września goście Targów Kielce będą mogli zapoznać się z nowościami, wśród których znajdzie się premierowa edycja Targów Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. 

Targi STROM-FIX dodadzą bardzo interesujące tematy do oferty Salonu Technologii Obróbki Metali. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w elementach złącznych i mocujących, które wykorzystywane są w różnych branżach. Zaliczają się do nich między innymi śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż oraz połączenie, gwoździe, zaciski do węży, jak również inne produkty niezbędne do montażu czy łączenia.

Szeroka oferta targów z pewnością zainteresuje firmy oferujące komponenty oraz technologie do produkcji elementów złącznych i mocujących, w tym ich producentów, jak również przedsiębiorstwa oferujące maszyny niezbędne do ich produkcji, czyli formowania, walcowania, gwintowania, maszyny kombinowane, szlifierki, urządzenia do obróbki cieplnej oraz obróbki powierzchni. Goście, przedstawiciele branży maszynowej, motoryzacyjnej, budowlanej, elektrycznej, energetycznej oraz kontrolnej, a także kolejowej, stoczniowej, lotniczej i petrochemicznej bez wątpienia znajdą dostawców w Targach Kielce, a ich oferty spełnią ich oczekiwania.

Salon Technologii Obróbki Metali oferuje możliwość poznania najnowszych technologii i przeprowadzenia wielu inspirujących dla biznesu spotkań. Według szacunków organizatora, minioną edycję STOM odwiedziło przeszło 17 000 profesjonalistów, którzy zapoznali się z propozycją niemal 900 firm z ponad 30 krajów świata. Tak duża frekwencja świadczy o renomie oraz wysokim prestiżu wydarzenia.

Cykl obejmuje wystawy dla każdej branży, w tym: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja oraz automatyzacja), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), KIELCE FLUID POWER, SPAWALNICTWO, TEiA, WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D, a teraz również STOM-FIX - Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących.

Targi Kielce zapraszają na „Przemysłową Jesień”, która odbędzie się w dniach 22-24 września 2020 roku. 


Więcej o Targach DNI DRUKU 3D 2020 na 3don.pl


Źródło: Targi Kielce

Dodano 11.06.2020

Powiązane:
Partnerzy