Wiadomości

Targi Kielce o możliwości zdobycia dofinansowania


Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw na webinarium pt. „Internacjonalizacja MŚP”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od godziny 10:00 do 11:00 na platformie ZOOM.

Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się więcej o dofinansowaniu z programu Internacjonalizacja MŚP Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród zadań, które będzie można realizować za pozyskane środki, znajduje się m.in. udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych. 

--> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR JUŻ TERAZ!

Jak należy wypełnić wniosek, jakie dokumenty przygotować i jakie należy spełnić warunki, aby pozyskać do 800 000 zł - tego będzie można dowiedzieć się podczas webinarium organizowanego przez Targi Kielce. W spotkaniu wezmą udział dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce oraz Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group.
 


Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób wypełnić wniosek, jakie należy przygotować dokumenty oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc starać się o dofinansowanie, które może wynieść nawet 800 000 zł – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce. 


Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Wsparcie może wynieść do 85% wartości projektu, co oznacza, że wkład własny to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu. Pula środków w konkursie to 50 000 000 zł. 

Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR


Dodano 13.04.2021

Powiązane:
Partnerzy