Branżowe

DNI DRUKU 3D 2020 - Kielce [22.9.2020]


Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska wspólnie z Targami Kielce zapraszają do udziału w XI edycji Dni Druku 3D, które odbędą się w dniach 22-24 września 2020 r. w ramach „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”.

Dni Druku 3D odbywające się podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

W tym samym czasie odbędą się wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, FLUID POWER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Strona www: 
www.targikielce.pl/dni-druku-3d

Miejsce:
TARGI KIELCE 
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt:
Paweł Rokita
e-mail: pawel.rokita@fablabkielce.pl 
tel. 535-134-043

Janusz Wójcik 
e-mail: janusz.wojcik@fablabkielce.pl 
tel. 793-070-053 

Agata Boroń 
tel.: +48 41 365 14 01 
e-mail: boron.agata@targikielce.pl

zakończona
Powiązane:
Partnerzy