Wiadomości

O narzędziach i recyklingu podczas Targów INNOFORM®

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Podczas Targów INNOFORM® w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. o  narzędziach specjalnych, przetwórstwie tworzyw i recyklingu dyskutować będą najlepsi specjaliści.


Gospodarka Obiegu Zamkniętego (GOZ) to temat, który nie schodzi z ust osób zawodowo związanych z przemysłem oraz jest jednym z głównych kierunków strategicznego myślenia o rozwoju gospodarki Unii Europejskiej. Ponieważ rozwój branży formierskiej jest bezpośrednio związany z przetwórstwem tworzyw i ich recyklingiem, organizatorzy postanowili poszerzyć tegoroczne Targi INNOFORM® o Salon Recyklingu Tworzyw Sztucznych. 

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze ponownie będzie gościć narzędziowców i przetwórców tworzyw sztucznych. To ważne branżowe wydarzenie odbywa się w regionie, w którym działa prawie 1000 przedsiębiorstw z tej branży. Wszyscy zgodnie potwierdzają, że na Targach INNOFORM® nie brakuje dobrze zorientowanych i zainteresowanych ofertą klientów. Targi to także arena promocji branżowych nowości. W tym roku zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. magnetyczny system mocowania form wtryskowych QMC 123, czy FASTCOOL®-10 - nowy gatunek stali narzędziowej o wysokiej przewodności cieplnej.

Targi INNOFORM® słyną z bogatego programu merytorycznego. Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja branżowa pt. „Recykling tworzyw w gąszczu regulacji. Jeszcze szczytna idea czy już utopia”. Dotyczyć będzie tematu recyklingu, wymagań związanych z ochroną środowiska i tego jak te wszystkie regulacje wpływają na działalności i dalszy rozwój branży tworzyw polimerowych. Drugiego dnia targów organizatorzy zapraszają na Giełdę Kooperacyjną. Formuła kilkunastominutowych spotkań B2B pomiędzy przedsiębiorcami to doskonała okazja do zapoczątkowania owocnej relacji biznesowej.

Szczegółowe informacje, w tym lista wystawców oraz bezpłatna rejestracja gości dostępne są na stronie www.innoform.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie

 

Dodano 12.02.2024

Powiązane:
Partnerzy