Nowa odsłona drukarek z linii biznesowej od Ubot Technologies

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


„Wielka fabryka w małej drukarce” to hasło przewodnie premiery krakowskiego producenta zaawansowanych drukarek przeznaczonych dla przemysłu.

Myśl, która przyświeca prezentacji nowej maszyny z serii S320 zdecydowanie podąża za zmianami, które zostały wprowadzone do nowych drukarek. Nowa odsłona flagowego modelu posiada przestrzeń roboczą o wymiarach 320 mm x 300 mm x 300 mm, co daje prawie 30% więcej w stosunku do poprzedniej wersji. Na tym szereg udoskonaleń się nie kończy. Producent wprowadził pewne rozwiązania znane z jego linii przemysłowej np. system kompensacji wymiarowej, dzięki któremu po wprowadzeniu wartości wymiarowych wydruku testowego, autorski algorytm kompensuje skurcz materiału, co w profesjonalnych zastosowaniach z materiałami takimi jak ABS, ASA lub nylon jest rozwiązaniem nieocenionym.

Dodatkowo drukarka posiada także wbudowaną kamerę i łączność bezprzewodową, dzięki której modele zapisane w pamięci urządzenia można wydrukować z każdego miejsca na świecie. Poza tym urządzenie jest fabrycznie wyposażone w magnetyczny stolik pokryty warstwą PEI, dzięki któremu zdejmowanie gotowych wydruków to sama przyjemność.

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę to poprawiony design. To ważne, ponieważ wiele firm zwraca coraz większą uwagę na estetykę swoich przestrzeni, a to zawsze podnosi komfort przebywania w swoim miejscu pracy. Nowa drukarka z serii S320 znakomicie nadaje się do zaawansowanego prototypowania, drukowania dedykowanych narzędzi, chwytaków, prostych części zamiennych lub produkcji krótkoseryjnej wybranych elementów produktu końcowego.

W pierwszym kwartale 2021 będzie również dostępna wersja DUAL z podwójnym ekstruderem oraz wersja Tower z powiększonym  polem roboczym 320 mm x 300 mm x 500 mm.

Wszystkich zainteresowani zakupem nowego urządzenia przy zamówieniu do końca roku obowiązuje niższa cena.  

Więcej informacji o drukarkach UBOT Technologies oraz formularz kontaktowy można znaleźć na stronie www.ubot3d.pl 


Źródło: Ubot Technologies

Dodano 23.11.2020

UBOT Technologies Sp. z o.o.
ul. Rybitwy 22
30-722 Kraków
Powiązane:
Partnerzy