Wiadomości

Targi Warsaw Industry Week przeniesione

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Ze względu na aktualną sytuacją epidemiologiczną i obostrzenia, które weszły w życie 17 października br. zarząd PTAK Warsaw Expo podjął decyzję o przesunięciu Warsaw Industry Week na kolejny rok. Targi odbędą się w dniach od 3 do 5 listopada 2021 r.

Poniżej prezentujemy komunikat Organizatora Warsaw Industry Week w sprawie przesunięciu terminu realizacji targów:

„Szanowni Państwo, Drodzy Wystawcy i Zwiedzający, z przykrością informujemy, że Warsaw Industry Week, z przyczyn niezależnych od nas, nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 3-5 listopada 2020 r. Targi zostają przesunięte na kolejny rok i będą miały miejsce w miesiącu listopadzie 2021.

Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej.

Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. 

Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!„


Źródło: PTAK Warsaw Expo
Redaktor: MRR

Dodano 20.10.2020

Powiązane:
Partnerzy