Wiadomości

Już teraz zaplanuj udział w 6. edycji FASTENER POLAND®

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

6. edycja Targów FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata.


Obecny rok niewątpliwie jest dla branży elementów złącznych okresem pełnym wyzwań. Skomplikowana sytuacja polityczno-gospodarcza, kłopoty związane z łańcuchami dostaw oraz postępujące spowolnienie na rynku budowlanym sprawiają, że przedsiębiorcy kolejny raz muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami. Branżowe raporty pokazują jednak, że mimo trudności, branża ma szanse na dalszy rozwój, a w dłuższej perspektywie przedsiębiorcy będą mogli przekuć aktualne zawirowania w zysk. Warto o tym pamiętać i już teraz zaplanować udział w 6 edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, która odbędzie się w dniach 18-19 października, niezmiennie w EXPO Kraków.

Wystawcy i odwiedzający z kilkunastu krajów, branżowe nowości i premiery, wiele godzin rozmów, ekspercka konferencja, spotkania B2B – tak w ubiegłym roku wyglądały Targi FASTENER POLAND® w Krakowie. Aż 65% wystawców pochodziło z zagranicy, m.in. Chin, Czech, Estonii, Indii, Malty, Niemiec, Szwecji, Tajwanu, Turcji, USA, Węgier i Włoch. Międzynarodowych charakter wydarzenia tylko podkreśla to, jak ważne dla całej branży są targowe spotkania. I choć targi to inwestycja, która szczególnie w trudnym okresie może wydawać się sporym obciążeniem dla budżetu firmy, jej owoce zbierane są często po kilku miesiącach od zakończenia wydarzenia. Organizatorzy wiedzą o tym od swoich stałych wystawców, którzy rokrocznie powracają do EXPO Kraków, by zaprezentować swoją ofertę. Dlatego, dobrze już teraz zaplanować udział w tegorocznej edycji FASTENER POLAND®Oprócz możliwości wybrania atrakcyjnej lokalizacji stoiska, skorzystania z dodatkowych, bezpłatnych form promocji Organizatorzy oferują także rabatowe ceny. Aby z nich skorzystać, wystarczy do 30 kwietnia zgłosić udział w targach.

6. edycja Targów FASTENER POLAND® zapowiada się bardzo dobrze. Po trwających 3 lata utrudnieniach w podróżowaniu, w tym roku udział w targach potwierdzają wystawcy i goście z najdalszych zakątków świata. Wśród wystawców są już firmy m.in. z Polski, Czech, Włoch, Niemiec, Turcji i Chin. Lista wystawców jest już dostępna na stronie www.fastenerpoland.pl. Warto także obserwować targowe profile w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco publikowane są branżowe wiadomości oraz odsłaniane, co wystawcy zaprezentują w tym roku na swoich stoiskach. Dla osób zainteresowanych odwiedzeniem targów przygotowana została pula bezpłatnych biletów wstępu. Aby je otrzymać, wystarczy uzupełnić krótki formularz, dostępny na stronie targów.

 

--> WIĘCEJ TARGÓW ZNAJDZIESZ W KALENDARIUM 3DON.PL
 

Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 25.04.2023

Powiązane:
Partnerzy