Desktopowa drukarka 3D OmniSTART

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Metalowa konstrukcja obudowy, wysoka precyzja, zdalne zarządzanie i pole robocze 200 x 200 x 150 mm umożliwiające wydruk mniejszych elementów - to tylko wybrane cechy desktopowych drukarki OmniSTART od Omni3D. To idealna drukarka zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D jak i tych bardziej zaawansowanych użytkowników. 

Prosta w obsłudze desktopowa drukarka 3D z polskim menu - OmniSTART to propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem 3D, ale nie tylko. Cechy drukarki sprawiają, że może być dobrym rozwiązaniem dla zaawansowanych użytkowników wymagających wysokiej precyzji wydruku 3D przy mniejszych wydrukach.

Omnistart Desktopowa drukarki 3D


Desktopowa drukarka 3D OmniSTART - co musisz wiedzieć? 

  • Pole robocze drukarki wynosi 200 x 200 x 150 mm.
  • Temperatura głowicy 260℃ - Maksymalna temperatura pracy ekstrudera wynosi aż 260°C, co umożliwia druk większością dostępnych na rynku typów filamentu. Modułowa budowa ekstrudera pozwala na łatwy demontaż radiatora i dyszy, co ułatwia ich czyszczenie.
  • Metalowa konstrukcja obudowy - Wykonany ze stopu aluminium korpus drukarki zapewnia urządzeniu stabilność i zapobiega drganiom nawet przy drukowaniu z prędkością do 100 mm/s. Dzięki temu, również przy dużej prędkości pracy możliwe jest zachowanie wysokiej jakości i dokładności druku.
  • Wygodne usuwanie wydruków - Na powierzchni stołu do druku umieszczona jest zdejmowana, magnetyczna nakładka. Dzięki dużej elastyczności można bardzo łatwo usunąć z niej wydruki po zakończeniu pracy. Czynność ta nie wymaga to dodatkowych narzędzi.
  • Ekstruder z aluminium - Ekstruder wykonany jest w całości z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu jego działanie jest stabilniejsze i bardziej precyzyjne.
  • Zdalne zarządzanie drukarką - Drukarka może być podłączona do sieci lokalnej przy pomocy modułu Wi-Fi i obsługiwana bezpośrednio z poziomu komputera (moduł USB)
  • Funkcja wznowienia druku po utracie zasilania - Drukuj bez obaw, OmniSTART kontynuuje rozpoczęty wydruk po niespodziewanej utracie zasilania
  • Pokrywa izolująca (opcjonalnie) - Bezbarwna pokrywa, służąca jako ochrona do drukarek 3D OmniSTART Posiada 4 ścianki z tworzywa sztucznego przezroczystego, umożliwia druk z bardziej wymagających materiałów np. ABS, 
  • W zestawie filament PLA-36 0,5kg GRATIS!

Unboxing i pierwsze uruchomienie drukarki OmniSTART

Intuicyjna w obsłudze drukarka OmniSTART od Omni3D jest gotowa do pierwszego wydruku zaraz po rozpakowaniu z pudełka, nie wymaga dodatkowych konfiguracji. Dlaczego warto wybrać Omni3D? 

Omni3D to polski producent drukarek 3D, działający w kraju i za granicą od 2013 roku. Zespół składający się z ponad 30 specjalistów stale szuka coraz lepszych rozwiązań i systematycznie zajmuje się ich wdrożeniem. Wybierając Omni3D, możesz mieć pewność, że Twój zespół zostanie nie tylko przeszkolony, lecz Omni3D zapewni także profesjonalne wsparcie techniczne wraz z możliwie najlepszym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Drukarka OmniSTART objęta jest 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Drukarki są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie online: https://omni3d.com/shop/pl/produkt/omni-start/


Źródło: Omni3D 
Redaktor: MRR

Dodano 29.06.2021

OMNI3D Sp. z o.o.
Świętego Michała 43
61-119 Poznań
+48 886 618 588
Powiązane:
Partnerzy