Wiadomości

Dołącz do uczestników konferencji SURFACE FORUM

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Firma ITA zaprasza do udziału w dwudniowej konferencji szkoleniowej SURFACE FORUM, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2023 r. w malowniczym Pałacu Sulisław.


To już trzecia edycja konferencji dedykowanej pomiarom nierówności powierzchni, która jest nastawiona głównie na zdobywanie umiejętności praktycznych. Podczas dwóch dni trwania wydarzenia uczestnicy będą realizować konkretne zadania pomiarowe. Będzie to doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Podczas konferencji prezentowane będą także case studies z najciekawszych wdrożeń w zakresie pomiarów nierówności powierzchni, co pozwoli na zapoznanie się z najlepszymi praktykami i osiągnięciami w tej dziedzinie. W trakcie tegorocznej edycji SURFACE FORUM swoją prelekcję będzie miała firma MERCEDES-BENZ MANUFACTURING, która podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami związanymi z automatyzacją pomiarów chropowatości. Ciekawym punktem programu będzie również omówienie zagadnień normalizacyjnych, a także planowanych w tym obszarze działań na najbliższą przyszłość - w tym najnowszą normę ISO 21920.

Więcej informacji na stronie: https://www.ita-polska.com.pl/wydarzenia/surface-forum


Źródło: ITA

Dodano 17.03.2023

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Poznańska 104, Skórzewo
60-185 Poznań
+48 61 222 58 00
Powiązane:
Partnerzy