Wiadomości

Przewodnik po Warsaw Industry Week 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Gdzie możesz nawiązać cenne kontakty, poznać nowości i technologie ze wszystkich ważnych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce? Odpowiedzią są IV Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019.

Według danych organizatora, podczas zeszłorocznej edycji targów zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą 380 wystawców prezentujących rozwiązania dla konstruktorów i dostawców maszyn, pojazdów drogowych i szynowych, przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, elektrycznego oraz elektronicznego, głównych mechaników, mechaników precyzyjnych, producentów blach i wyrobów metalowych, a także firm wykańczających powierzchnie.

--> LISTA WYSTAWCÓW

--> KATALOG WYSTAWCÓW

Targi Warsaw Industry Week, które odbędą się w dniach 13-15 istopada 2019 r. w Ptak Warsaw Expo są przede wszystkim wydarzeniem o charakterze kontraktacyjnym skierowanym do przedstawicieli biznesu, podczas których prezentują się wszystkie gałęzie przemysłu. Każdego roku wystawa przyciąga coraz więcej przedstawicieli środowisk produkcyjnych, dyrektorów generalnych, członków zarządu i specjalistów branżowych - chcących poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w produkcji.

--> NOWOŚCI TARGOWE

Dla zainteresowanych uczestnictwem w Targach przygotowane zostały bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać darmowy bilet wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. 

Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji, wystawcy ponownie będą mogli skorzystać z dodatkowego programu Hosted Buyers, który jest skuteczną inicjatywą znalezienia nowych partnerów biznesowych i rozwoju firm za granicą. W ciągu ostatnich targów odbyło się ponad 200 spotkań matchmaking’owych.  

--> SKORZYSTAJ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

Wydarzenia towarzyszące są nieodzowną częścią Warsaw Industry Week. W tym roku organizatorzy targów, z udziałem licznych partnerów, przygotowali liczne imprezy tematyczne, które z pewnością znajdą znaczną grupę entuzjastów innowacyjnych metod stosowanych w przemyśle. Zorganizowane wydarzenia to przede wszystkim liczne warsztaty, specjalne seminaria, prezentacje oraz przykłady wdrożeń, dzięki którym w jeszcze większym stopniu, można chłonąć wprowadzane na rynek nowości technologiczne, poznawać ich tajniki, porównywać, przeanalizować i dyskutować o nich. 

--> PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH

Już po raz trzeci w czasie pierwszego dnia Targów Warsaw Industry Week, czyli 13 listopada odbędzie się Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0. W trakcie wydarzenia eksperci z zakresu przemysłu 4.0 przeprowadzą dyskusję dotyczącą założeń czwartej rewolucji przemysłowej. Przedstawione zostaną także przykłady wdrożeń z zakresu intralogistyki w zakładach przemysłowych. Konferencja będzie również miejscem podsumowania działalności, uruchomionej w 2019 roku Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości. 

--> HARMONOGRAM KONFERENCJI

--> KUP BILET JUŻ DZIŚ


Przydatne informacje:


--> MAPA TARGÓW

--> HARMONOGRAM DLA WYSTAWCÓW

--> KONTAK Z ORGANIZATOREM

Godziny trwania Targów dla wystawców:
13-14.11.2019 – hala czynna w godzinach 8.30 – 17.00
15.11.2019 – hala czynna w godzinach 8.30 – 16.00

Godziny trwania Targów dla odwiedzających:
13-14.11.2019 – hala czynna w godzinach 9.30 – 16.00
15.11.2019 – hala czynna w godzinach 9.30 – 15.00

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn
Źródło: Ptak Warsaw Expo, Staleo.pl

Dodano 06.11.2019

Powiązane:
Partnerzy