Smarttech rozpoczyna współpracę z firmą FOBA

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


SMARTTECH, polski producent skanerów 3D, nawiązał strategiczną współpracę ze szwajcarskim dostawcą profesjonalnych statywów FOBA.

Firma SMARTTECH, poszerzając swoje portfolio akcesoriów do skanerów 3, poszukiwała dostawcy, który poza doskonałą jakością produktów, dopracowanym wzornictwem i kompleksowymi rozwiązaniami dla przemysłu, będzie niezawodnym wsparciem w zakresie oferowania precyzyjnych rozwiązańw najbardziej wymagających warunach pracy. 


Metrologia wymaga profesjonalnych rozwiązań do pozycjonowania urządzeń pomiarowych. Dlatego nasze produkty są projektowane ze szczególną dbałością i przetestowane w terenie, aby sprostać najtrudniejszym warunkom, takim jak wibracje w warsztatach oraz fabrykach, mogące wpłynąć na jakość pomiarów - podkreśla firma FOBA.


Bogata wiedza, która jest sumą doświadczenia i analizy potrzeb klientów, w połączeniu z dogłębną znajomością globalnych rynków, pozwala specjalistom marki FOBA tworzyć optymalne rozwiązania, skrojone na miarę konkretnych oczekiwań klientów. Dokładnie takie produkty sprawdzą się wśród użytkowników optycznych skanerów 3D, gdzie stabilność systemu jest jednym z kluczowych czynników wpływających na dokładność pomiarów. Istotnymi cechami statywów FOBA jest możliwość łatwego zamontowania urządzenia na wysokości nawet do 2,7 metra.

Ponadto, opcja pozycjonowania urządzenia pomiarowego pionowo bezpośrednio nad obiektem daje użytkownikowi nieskończenie wiele możliwości dostosowania kąta pomiarowego, co przy skanowaniu 3D światłem strukturalnym jest bardzo istotne.

Wielką zaletą statywów firmy FOBA jest ich ergonomia - pomimo bardzo masywnej budowy, zapewniają bezpieczeństwo i stabilność skanera podczas pomiaru i przemieszczania. Operowanie urządzeniem nie przysparza użytkownikowi najmniejszych problemów - zaawansowane, doskonale zaprojektowane rozwiązania zastosowane w budowie sprawiają, że z łatwością można operować statywem nawet jedną ręką.


Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań od firmy FOBA, skanery 3D SMARTTECH stały się jeszcze łatwiejsze w użyciu i bardziej niezawodne w warunkach przemysłowych, przy zachowaniu swojej najwyższej dokładności pomiarowej - zapewnia CEO SMARTTECH, Krzysztof Gębarski.


Uzupełnienie oferty akcesoriów SMARTTECH o profesjonalne statywy FOBA zapewnia użytkownikom nowe perspektywy komfortowego zastosowania skanerów 3D SMARTTECH nawet tam, gdzie do tej pory ich wykorzystanie było utrudnioneze względu na ograniczone możliwości pozycjonowania urządzenia.


Statyw od firmy FOBASMARTTECH to uznany na świecie polski producent skanerów 3D. Firma została założona w 2000 roku. Oferta firmy obejmuje pełną gamę profesjonalnych bezdotykowych urządzeń pomiarowych do różnych zastosowań oraz oprogramowania do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej, a także drukarki 3D. SMARTTECH realizuje usługi projektowo- wdrożeniowe zaawansowanych systemów widzenia maszynowego oraz usługi pomiarów 3D na całym świecie. Do zadowolonych klientów należą m.in. NASA, Boeing, Lufthansa, Orlen, Żandarmeria Wojskowa, KRONES, Główny Urząd Miar a także wiele jednostek edukacyjnych.

AG FOBA to założona w 1939 roku szwajcarska firma z siedzibą niedaleko Zurychu. Od wielu lat są pionierami w opracowywaniu i produkcji precyzyjnych rozwiązań pozycjonowania dla metrologii, fotografii i szerokiej gamy innych zastosowań. Profesjonalne statywy po opracowaniu są testowane w terenie przez niezależne jednostki, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo i pewność nawet w najtrudniejszych warunkach. Dowodem jakości jest już ponad 100000 unikalnych aplikacji.


Źródło: Smarttech 3D 

Dodano 04.07.2022

SMARTTECH Sp. z o.o.
Racławicka 30
05-092 Łomianki
+48 22 751 19 16
Powiązane:
Partnerzy