Skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 są już na polskim rynku

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Nowości, o których mowa, to laserowe ręczne skanery 3D, które oferują ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie. Po raz kolejny, ich producent, marka Shining 3D udowadnia, że jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, jakimi są skanery 3D. 

Te wysokiej klasy urządzenia metrologiczne pozwalają zachować wyjątkową dokładność pomiarów nawet w trudnych warunkach operacyjnych. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym. Urządzenie świetnie sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lotniczym, produkcji maszyn oraz kontroli jakości. Skanery 3D FreeScan UE dedykowane są zarówno dla użytkowników wymagających, jak i tych rozpoczynających pracę z wykorzystaniem tych urządzeń.

Co wyróżnia skanery 3D FreeScan UE7 i UE11?

1. Wysokie parametry urządzenia klasy metrologicznej​

W tym przypadku, to rzadko spotykana dokładność skanowania do 0,02 mm. Dokładność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm / m, natomiast skanowanie odbywa się z prędkością aż do 1 020 000 pkt/s.

2. Stabilność powtarzalnych pomiarów

Podczas wielokrotnego pomiaru tego samego przedmiotu skaner 3D FreeScan UE zapewnia spójne wyniki, co potwierdza niezawodność urządzenia.

3. Niska waga

Urządzenie waży zaledwie 670g, dzięki czemu skanowanie ręczne jest bardzo proste, a obsługujący nie odczuwa zmęczenia wynikającego z długiego czasu pracy ze skanerem 3D.

4. Szeroki zakres adaptacji materiałowych

Urządzenie jest przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Niebieskie światło laserowe pozwala na bezproblemowy skan. W tym także ciemnych oraz błyszczących obiektów.

5. Wysoka wydajność

Duży obszar skanowania do 510 * 520 mm zapewnia większe pole widzenia dla płynniejszego i bardziej wydajnego skanowania.

6. Prosta i intuicyjna obsługa oprogramowania

Wyjątkowo łatwy w obsłudze system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i wskazówkami przez cały proces przepływu pracy, który umożliwia użytkownikom łatwe opanowanie operacji.

7. Bezproblemowe podłączanie do oprogramowania kontrolnego

Dane ze skanowania można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając wydajność inspekcji.
Źródło: CadXpert
Redaktor: MRR

Dodano 12.04.2021

CadXpert
Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
+48 12 307 25 24
Powiązane:
Partnerzy