Trzy drukarki w cenie jednej - specjalna oferta CadXpert

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Trzy drukarki w cenie jednej? To nie clickbait. Specjaliści z firmy CadXpert przygotowali specjalną ofertę promocyjną, obejmującą cztery wyselekcjonowane pakiety.


Nie musisz zastanawiać się, która technologia jest dla Ciebie najlepsza. Spróbuj komplementarnego podejścia do produkcji addytywnej i zobacz, ile jesteś w stanie uzyskać, łącząc ze sobą różne technologie.

Pakiety obejmują:

  1. Drukarka 3D MakerBot Method X + Skaner 3D do wyboru
  2. Drukarka 3D Stratasys F370 + MakerBot SKETCH
  3. Drukarka 3D Stratasys J35 Pro + Stratasys F170 + MakerBot SKETCH – 3 drukarki w cenie 1
  4. Drukarka 3D Stratasys J35 Pro + Stratasys F190 CR + MakerBot SKETCH – 3 drukarki w cenie 1.

1. Drukarka MakerBot Method X ze skanerem firmy SHINING 3D


Uniezależnij się od zerwanych łańcuchów dostaw i problemów z dostępnością nieprodukowanych części. 

Produkcja części, które nie posiadają dokumentacji technicznej, tworzenie form oraz matryc dopasowanych do istniejących już podzespołów i optymalizacja ich pracy czy analiza produktów konkurencyjnych - to tylko niektóre z zalety posiadania skanera. 

Wykorzystaj maksymalnie możliwości, które otwiera przed Tobą inżynieria odwrotna. Zdecyduj się na jeden ze skanerów SHINING 3D i drukarkę 3D MakerBot Method X, która została od początku przemyślana do zastosowań inżynieryjnych i wydruków z wymagających materiałów. Drukuj z wytrzymałych tworzyw i kompozytów takich jak Nylon 12 Carbon Fiber, PC-ABS, ASA, ABS, PET-G, PLA, dzięki nowemu ekstruderowi MakerBot LABS/1C.

MakerBot Method X został zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom przemysłowym, jednocześnie zachowując swój kompaktowy wygląd. Posiada cyrkulacyjną komorę grzewczą i szczelnie zamknięte komory materiałowe, a dzięki dwóm ekstruderom w METHOD możesz wykorzystać rozpuszczalne materiały podporowe, takie jak PVA i SR-30, które umożliwiają projektowanie i drukowanie części produkcyjnych o najwyższym stopniu złożoności.

Od teraz w pakiecie ze skanerem marki SHINING 3D do wyboru:

  • EinStar - lekki i poręczny skaner do digitalizacji w pełnym kolorze. Idealne urządzenie do rozpoczęcia pracy ze skanowaniem 3D.
  • EinScan-Pro 2X 2020 lub HD - wielofunkcyjne skanery 3D do skanowania stacjonarnego lub ręcznego. Dokładność do 0.04 mm.
  • EinScan SE to stacjonarny, desktopowy skaner 3D. Do użytku domowego lub skanowania małych obiektów. Dokładność do 0.05 mm.

2. Waliduj każdy projekt dzięki biurkowej drukarce 3D MakerBot SKETCH i najbardziej zaawansowanej drukarce Stratasys z serii F123


Drukarka Stratasys F370 sprawdzi się idealnie w zastosowaniach przemysłowych. To najbardziej wszechstronne urządzenie z rodziny F123. Umożliwia produkcję prototypów z niskobudżetowego PLA oraz druk najwyższej jakości elementów z ASA, PC ABS, z materiału domieszkowanego minerałami Diran, tworzywa rozpraszającego ładunki elektrostatyczne ABS ESD7, elastycznego TPU lub wzmacnianego włóknem węglowym ABS CF10. 

Podgrzewana komora robocza zamykana szczelnymi drzwiami z podwójną szybą zapewnia stałą temperaturę wokół drukowanego modelu, co niweluje skurcz materiału i przekłada się na wyższą dokładność wytwarzania. Oferowane drukarki 3D spełniają normy ISO pod względem jakości i powtarzalności druku. Dzięki zastosowaniu serwonapędów drukarki 3D Stratasys F123 umożliwiają nawet pięć razy szybszy wydruk w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia drukowanie bardzo skomplikowanych kształtów, zapewnia wysoką jakość powierzchni oraz znacznie ułatwia obróbkę wydruku.

Model F370 to najbardziej zaawansowana drukarka 3D w tej serii o największym polu roboczym wynoszącym 355 mm × 254 mm × 355 mm. Maszyna tworzy obiekty w rozdzielczościach: 0.330 mm, 0.254 mm, 0.178 mm, 0.127 mm. 

W zestawie z bestsellerem - drukarką 3D MakerBot SKETCH 

Zamknięta komora robocza z polem 150 x 150 x 150 mm, filtr cząstek stałych i elastyczny stół roboczy pozwolą Ci uruchomić produkcję prototypów z materiałów PLA i Tough PLA na Twoim biurku. Testuj swoje pomysły w budżetowych materiałach, udoskonalaj projekty i uruchom produkcję na drukarce F370.

Sterowanie drukarką 3D odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania MakerBot Print lub aplikacji mobilnej MakerBot Mobile, dzięki której można zarządzać kolejką wydruków za pomocą aplikacji MakerBot Cloud™.

MakerBot SKETCH ze względu na intuicyjny dotykowy interfejs jest dedykowany dla edukacji. Wdróż druk 3D bez ponoszenia kosztów wykwalifikowanego operatora drukarki i podnieś kompetencje swojego zespołu.

3. Trzy drukarki w cenie jednej - sprawdź, co uzyskasz dzięki połączeniu technologii FDM z PolyJet!


Otrzymaj dostęp do najbardziej zaawansowanej technologii druku 3D w niższej cenie. Stratasys J35 to kompaktowa wersja multimateriałowych drukarek 3D z serii Stratasys J w technologii PolyJet. Drukuj modele koncepcyjne i zaawansowane funkcjonalnie prototypy, wykorzystując do trzech materiałów w jednym procesie! 

Technologia PolyJet umożliwia druk części o różnych parametrach technicznych w obrębie jednego wydruku - fragment Twojego projektu może być gumopodobny i płynnie przechodzić w część o bardzo wysokiej sztywności i udarności.

Rozszerzenie parku maszynowego o technologię FDM i PolyJet daje niemal nieskończone możliwości wytwórcze. Połączenie tych dwóch technologii jest odpowiedzią zarówno na wyzwania technologiczne, jak i wzornicze. Twórz pracujące prototypy koncepcyjne i elementy końcowe w swoim przedsiębiorstwie. 

Drukarki 3D Stratasys z serii F123 umożliwiają nawet pięć razy szybszy wydruk w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń – dzięki zastosowaniu serwonapędów. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia drukowanie bardzo skomplikowanych kształtów, zapewnia wysoką jakość powierzchni oraz ułatwia obróbkę wydruków. 

4. Wyższy poziom druku 3D


Zestaw jest dostępny również z drukarką przemysłową Stratasys F190 z serii F123 CR, która wykorzystuje nowy materiał kompozytowy, wzbogacony włóknem węglowym oraz tworzywa termoplastyczne klasy inżynierskiej. Przy użyciu systemów drukujących z serii F123 CR stworzysz części o podwyższonej wytrzymałości oraz sztywności: narzędzia, części, uchwyty robocze i inne wykorzystywane w przemyśle.

Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze drukarek możesz niemal w kilka chwil zacząć prace nad nowym projektem. Kamera zainstalowana wewnątrz komory drukującej daje możliwość zdalnego zarządzania całym procesem druku.

Drukarki z serii F123 CR są zbudowane na platformie znanych i cenionych drukarek z serii F123, co oznacza wysoką, niemal stuprocentową powtarzalność wydruków. Bezobsługowa praca drukarki pozwala na skrócenie czasu produkcji oraz ogranicza potrzebę nadzoru nad procesem druku.

Oferta obowiązuje do 14.12.2022 r.

Więcej szczegółów o ofercie pakietowej znajdziecie na stronie CadXpert (Drukarki 3D Stratasys F123 Series - CadXpert). 


Źródło: CadXpert
  

Dodano 30.11.2022

CadXpert
Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
+48 12 307 25 24
Powiązane:
Partnerzy