Drukuj w 3D na targach 3D Solutions

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


W czerwcu 2020 drukuj w 3D na targach 3D Solutions. Największe wydarzenie branżowe w Polsce już niedługo!

Kiedy wydawałoby się, że człowiek stworzył już wszystko, wówczas wystarczy pomyśleć o technologii druku 3D, który skutecznie zastępuje tradycyjne metody wytwórcze w wielu branżach. W dniach 2-5 czerwca 2020, najnowsze drukarki 3D i technologie z nimi związane będzie można osobiście zobaczyć w trakcie targów 3D Solutions, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Jedyne takie wydarzenie w Polsce

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, ale również dla wszystkich tych, którzy spragnieni są nowości branżowych. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie zapewniony zostaje dostęp dla wszystkich uczestników do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych.

- „Branża druku 3D w Polsce po kilku latach intensywnego poszukiwania swojego miejsca na gospodarczej mapie kraju na stałe zadomowiła się w branży przemysłowej. Producenci i dystrybutorzy coraz śmielej pukają do zakładów produkcyjnych, wydziałów R&D oraz uczelni technicznych, gdzie widzą swoją szansę intensywnego rozwoju. Z roku na rok widzimy udoskonalenia w istniejących technologiach, które jeszcze efektywniej można wykorzystywać w produkcji seryjnej, a co za tym idzie oszczędzać czas, materiał i pieniądze. Połączenie targów 3D Solutions z targami ITM Industry Europe to jak co roku doskonała okazja do znalezienia nowych kontaktów biznesowych” – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions.

Absolutne nowości na ekspozycji

Na stoiskach wystawców będzie można wziąć udział w prezentacjach najnowszych typów drukarek 3D, wydruków oraz skanerów 3D. Wiele z nich to polskie lub światowe premiery! Istnieje także możliwość rozmowy z przedstawicielami firm oraz uczestnictwa w konsultacjach na żywo dotyczących danego sprzętu.

Wśród zwiedzających nie zabraknie osób z takich branż, jak automotive&aerospace, odlewnictwo oraz logistyka, gdzie technologie przyrostowe mają stanowić element łańcucha dostaw. Udział w targach to najlepsza okazja w roku do podjęcia współpracy biznesowej dla producentów, dystrybutorów i usługodawców najnowszych technologii.

Przemysł technologiczny w jednym miejscu

Targi 3D Solutions odbywają się równolegle z całym blokiem targów ITM Industry-Europe – prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Bieżące informacje można śledzić na naszej stronie internetowej, na profilu Facebook oraz LinkedIn.

 

Źrózło: MTP


 

Dodano 13.12.2019

Powiązane:
Partnerzy