SEB-COMP dystrybutorem żywic firmy BlueCast

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Firma SEB-COMP jeden z największych dystrybutorów drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów wzbogaca swoją ofertę o trzy nowe żywice firmy BlueCast.

Materiały te to:

  • BlueCast Cr3a LCD/DLP– to żywica odlewnicza na bazie monomerów przeznaczona do stosowania w urządzeniach opartych na systemie LCD,
  • BlueCast X5 LCD/DLP– następna z żywic odlewniczych stosowana głownie w przemyśle jubilerskim. Charakteryzuje się dość wysoką temperaturą sublimacji która wynosi 130° C,
  • BlueCast X-ONE LCD– jedną z głównych zalet tego materiału jest wartość skurczu która wynosi 0%.

Lokalizacje sklepów Seb-Comp


O firmie BlueCast

BlueCast to włoska marka skupiona na produkcji profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i maszyn do druku 3D. Od 2008 roku BlueCast specjalizuje się w produkcji żywic odlewniczych dla przemysłu jubilerskiego. Dzięki doświadczeniu jest partnerem głównych producentów drukarek 3d. Wszystkie produkty BlueCast posiadają certyfikat 100% made in Italy i są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników.

Żywice BlueCast są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Klienci z ponad 50 krajów określają żywice BlueCast jako najlepszą żywicę odlewniczą na rynku. BlueCast współpracował przy projektowaniu i rozwoju drukarek 3D SLA opartych na laserze Galvo, LCD i szybkiej technologii DLP dla niektórych wiodących producentów na świecie.

BC posiada wiele patentów dotyczących technologii 3D. Obecnie BlueCast produkuje drukarki 3D oparte na technologii LCD lub szybkiej technologii DLP dedykowane dla przemysłu jubilerskiego. Firma jest również zaangażowana w produkcję zaawansowanych technologicznie pieców do wypalania kolb (x-burn).


Źródło: Seb-Comp


Dodano 17.07.2022

SEB-COMP
Al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
01-001 Warszawa
+48 886 074 075
Powiązane:
Partnerzy