Gdzie można kupić drukarkę 3D i skaner 3D w Warszawie?

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

W sklepie stacjonarnym Seb-comp w Warszawie, można kupić od ręki drukarki 3D oraz materiały eksploatacyjne do tych drukarek – filamenty.sploatacyjne do tych drukarek – filamenty.

W sklepie stacjonarnym Seb-comp w Warszawie, który znajduje się na al. Jana Pawła II 43a lok 22a (na pierwszym piętrze w Pasażu Muranów). Jesteśmy otwarci dla Was od poniedziałku (8:00 – 17:00) do soboty (10:00 – 14:00).

Jakie drukarki 3D możesz odebrać w sklepie w Warszawie?

Na miejscu sklep posiada kilka drukarek 3D w wersji demonstracyjnej, dostępne są modele takie jak: Zmorph VX, Zortrax M200 Plus, Zortrax Inkspire, Formlabs 3, BCN3D SIGMAX R19 oraz budżetowa drukarka Ender-3 Pro. Dodatkowo, nasi Klienci mogą zamówić drukarkę 3D z opcją odbioru osobistego w sklepie w Warszawie. Baza drukarek 3D jest ogromna, dostępne są urządzenia takich producentów jak: 3D UP, Anet, Anycubic, BCN3D, Blixet, Creality, Creatbot, DWS Lab, Flashforge, Formbot, Formlabs, Graften, HBOT 3D, Intamsys, Moonray, Orllo, Omni3D, Peopoly, Photocentric, Prusa, Raise3D, Robo 3D, Sinterit, Ubot, Ultimaker, Wanhao, XYZPrinting, Zortrax, Zmorph.

Drukarki FDM są zdecydowanie najbardziej popularnymi drukarkami na rynku. Wybierane są chętnie przez hobbystów, ale nie tylko. Coraz częściej trafiają do szkół, ośrodków szkolno-wychowawczych, uczelni. Doskonale sprawdzają się także w firmach na potrzeby prototypowania, a nawet produkcji funkcjonalnych części. Drukarki FDM trafiły również do pracowni architektonicznych oraz branży medycznej i z pewnością nie jest to koniec listy miejsc, w których można znaleźć drukarki FDM.

W sklepie Seb-comp w Warszawie, można kupić od ręki materiały eksploatacyjne do tych drukarek – filamenty. Na al. Jana Pawła II 43a lok 22a, znajdziesz ponad tonę filamentów na półkach.

Jakie filamenty możesz odebrać w sklepie w Warszawie?

Przede wszystkim najpopularniejsze filamenty takie jak: PLA, ABS, PET-G, ASA, HIPS, NYLON – takich producentów jak: Spectrum, Rosa3D, Fiberlogy, Zortrax, Zmorph, F3D, Devil Design.

W zależności od potrzeb, może się okazać, iż drukarka filamentowa, nie będzie spełniać Twoich oczekiwań. W wielu przypadkach odpowiednią alternatywą stają się drukarki żywiczne. Drukarki te często kojarzone są z zastosowaniem w jubilerstwie oraz w dentystyce, ale jak pokazuje to między innymi firma Formlabs, nie ograniczają się one jedynie do tych celów. Katalog żywic Formlabs, to żywice standardowe, inżynieryjne, (takie jak np. żywice elastyczne, żywica zbliżona właściwościami do polipropylenu, żywica wzmocniona włóknem szklanym), stomatologiczne,  odlewnicze/jubilerskie, medyczne. Producenci drukarek żywicznych zadbali również o to, aby ich obszar roboczy mógł pozwolić na drukowanie elementów większych niż pierścionki, czy też modele dentystyczne. Drukarka Formlabs Form 3L z obszarem roboczym 33.5 × 20 × 30 cm zapewnia małe szczegóły i wielkie wyniki.

Jeśli poszukujesz drukarki żywicznej, odwiedź nasz sklep w Warszawie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – postaramy się znaleźć rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Jakie są dostępne drukarki SLA, LCD, DLP (na żywicę)? Zortrax Inkspire, Moonray, Formlabs, Anycubic Photon.

Drukarka 3D w połączeniu z oprogramowaniem CAD jest doskonałym narzędziem produkcyjnym. Nie wszystko jednak można zaprojektować od podstaw, w niektórych przypadkach konieczne jest skanowanie 3D. Skanery 3D wykorzystywane są w różnych branżach, w architekturze, medycynie, świetnie sprawdzają się na potrzeby kontroli jakości i oczywiście jest to jedynie początek listy zastosowań tych urządzeń.

Jaki skanery 3D są dostępne w sklepie Warszawie?

Od skanerów hobbistycznych, po skanery profesjonalne: sklep Seb-comp jest autoryzowanym dystrybutorem takich skanerów 3D jak: Einscan, Artec, Rangevision – dodatkowo w ofercie znajdziesz skanery XYZPrinting oraz Matter and Form.

Gdzie znajduje się sklep Seb-comp Warszawa?

Seb-comp 01-001 Warszawa, al. Jana Pawła II 43a lok 22a Telefon: 883 336 444 e-mail: warszawa@seb-comp.pl

 

Gdzie można kupić drukarkę 3D i skaner 3D w Warszawie?

 

Pełną ofertę firmy Seb-comp możesz znaleźć na stronie: www.drukarki3d.seb-comp.pl Jeśli jesteś już użytkownikiem drukarki 3D, a Twoje urządzenie wymaga wsparcia technicznego, możesz dokonać zgłoszenia drukarki 3D do serwisu za pośrednictwem naszego portalu: https://serwisant-online.pl/ca/xxqfow/login Jesteśmy także dla tych, którzy potrzebują jedynie zlecić usługę drukowania 3D, sprawdź druk 3D w Warszawie: www.druk3d.seb-comp.pl

 

Autor: Seb-comp
Źródło: Seb-comp

 

Dodano 02.12.2022

SEB-COMP
Al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
01-001 Warszawa
+48 886 074 075
Powiązane:
Partnerzy