Sygnis New Technologies otwiera sklep internetowy

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Warszawska firma Sygnis New Technologies uruchomiła sklep e-commerce, którego asortymentem są drukarki 3D, skanery 3D, materiały do druku oraz akcesoria i części wymienne. W sklepie znajdziemy specjalistyczny sprzęt oraz asortyment najlepszych marek, w pakiecie z fachową pomocą specjalistów oraz szybką dostawą. Co więcej, w związku z otwarciem sklepu internetowego, Sygnis przygotował ograniczoną czasowo promocję, w ramach której każdy może zakupić w okazyjnej cenie filament oraz drukarkę Guider IIs.

Wraz ze startem sklepu rusza oficjalne świętowanie w związku z polską premierą wejścia na rynek najnowszej drukarki marki Flashforge - Adventurer 4. W sklepie internetowym można składać zamówienia na asortyment takich marek jak: DWS, Apium, Sinterit, BCN3D oraz FlashForge, którego firma Sygnis jest oficjalnym dystrybutorem oraz jedynym autoryzowanym serwisem w Polsce. Klienci zatem mogą liczyć na gwarancję jakości, profesjonalną obsługę klienta i lokalne wsparcie serwisowe.

Osoby pragnące przed zakupem obejrzeć wybrane produkty, porozmawiać na żywo ze specjalistami, a od czasu do czasu wziąć udział w interesujących warsztatach i spotkaniach z inżynierami, są mile widziani w sklepie Sygnis oraz stacjonarnym punkcie odbioru zamówień, który mieści się w sercu warszawskiego Muranowa na al. Solidarności 78.

Firma Sygnis znana jest z innowacyjności i zapewnia, że asortyment dostępny w sklepie będzie stale poszerzać się o nowe rozwiązania, urządzenia i materiały oraz dostępne promocje, dlatego warto regularnie odwiedzać stronę sklepu


Źródło: Sygnis New Technologies
Redaktor: MRR

Dodano 08.07.2021

Sygnis SA
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Powiązane:
Partnerzy