12. Dni Druku 3D w Kielcach zakończone


Dni Druku 3D w Kielcach to największe wydarzenie tego typu w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej, którego organizatorem jest SIT Polska. 

XII edycja targów Dni Druku 3D została przeniesiona z marca na wrzesień. Udział w przemysłowej jesieni umożliwił zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku.

Fundatorami 12 edycji Dni Druku 3D zostały dwie pochodzące z Krakowa firmy. CadXpert oraz UBOT3D. Natomiast sponsorem Głównym tegorocznej edycji po raz pierwszy została firma Sygnis New Technologies. Jak sami o sobie mówią Sygnis to konstelacja wybitnych inżynierów, wielokrotnie nagradzanych projektów, naukowców i specjalistów.


- Jesteśmy na Dniach Druku 3D, które są częścią targów STOM i jesteśmy tutaj po raz dziesiąty. Od samego początku, kiedy te Dni Druku pojawiły się na targach STOM, my na nich jesteśmy. Nie wyobrażaliśmy sobie żeby nie być w kolejnym roku, to dla nas jest oczywiste. W tym roku jesteśmy sponsorem głównym naszego wydarzenia towarzyszącego. Ostatni raz byliśmy w lutym na targach, teraz mamy wrzesień i to dopiero nasze kolejne targi. Nie wiedzieliśmy, jak będzie ale zaryzykowaliśmy i jesteśmy mega zadowoleni – podsumował udział w wydarzeniu Andrzej Burgs z firmy Sygnis. 


W targach uczestniczyli również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania oraz firmy oferujące oprogramowanie 3D. 

Niebawem na naszym portalu relacja video z tegorocznej edycji Dni Druku 3D, w której wypowiadają się przedstawiciele m.in. takich firm jak Sygnis, Cadxpert, Omni3d, Global 3D czy Ubot3D. 


Źródło: Targi Kielce S.A., SIT Polska, 3Don.pl

Dodano 25.09.2020

Powiązane:
Partnerzy