Wymień używaną drukarkę 3D na nową


Nic tak nie irytuje, jak urządzenie, które nie działa poprawnie. Jeśli drukarka 3D, z której korzystamy gubi i przesuwa warstwy, materiał zacina się w ekstruderze, a kalibracja trwa tyle co wydruk, to najwyższy czas na zmianę urządzenia.


Firma CadXpert przygotowała akcję wymiany używanych drukarek 3D na nowe z rabatem. Promocja trwa do 24 grudnia.

Do akcji można zgłosić dowolną drukarkę 3D działającą w dowolnej technologii druku 3D. Sprzęt może być uszkodzony. Firma CadXpert zobowiązała się do odebrania i utylizacji urządzenia, o ile zażyczy sobie tego zamawiający. To znaczy, że nie trzeba oddawać starej drukarki 3D, by otrzymać rabat na nową.

Jak skorzystać z promocji?

Należy zgłosić się do dostawcy systemów druku 3D – firmy CadXpert. Potrzebne będzie zdjęcie posiadanej drukarki 3D oraz zdjęcie numeru seryjnego lub tabliczki znamionowej. Kolejnym krokiem jest wybór drukarki 3D z oferty dostawcy, na którą składają się maszyny marki Stratasys, MakerBot oraz Formlabs. Wysokość rabatu na nowy sprzęt jest przyznawana w zależności od wartości oddawanego sprzętu i wartości wybranej drukarki 3D. Wymiana z rabatem obowiązuje na zasadzie 1:1, czyli za każdą oddaną drukarkę dostać można zniżkę na nową, rabaty nie łączą się.

Dzięki tej akcji można pozbyć się używanego lub uszkodzonego sprzętu, a przy tym otrzymać rabat na nowy. To także dobra okazja do weryfikacji swoich poprzednich zakupów, np. jeśli ktoś zamówił urządzenie do firmy, ale okazało się, że wybrana technologia druku nie jest do końca odpowiednia lub maszyna nie obsługuje potrzebnych materiałów. W ten sposób można pozbyć się urządzenia, które nie przynosi zysków.

 

Szczegóły oraz zgłoszenia do akcji są dostępne tutaj.


Źródło: CadXpert

Dodano 02.12.2020

CadXpert
Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
+48 607 982 124
Powiązane:
Partnerzy