Wiadomości

Targi CONTROL-STOM wiosną 2022

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM powracają do stałego, wiosennego terminu. Odbędą się na terenie Targów Kielce w dniach od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.

Według szacunków Organizatora, edycję 2021 odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna. 

Podczas kolejnej wystawy przemysłu pomiarowego, już w kwietniu 2022 roku w Targach Kielce prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu.

Nie dziwi fakt, że przez przedstawicieli branży wydarzenie to jest traktowane jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia wchodzące w skład cyklu „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie control-stom.targikielce.pl oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait 


Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR

Dodano 04.01.2022

Powiązane:
Partnerzy