KIMYA w ofercie firmy get3D

Firma get3D, wiodący dystrybutor materiałów do drukowania 3D, wprowadziła do swojej oferty filamenty klasy przemysłowej produkowane przez francuską grupę ARMOR. 

- „Spośród szerokiego portfolio dostępnych materiałów na początek wprowadzamy specjalistyczne filamenty ABS i PETG zbrojone włóknami węglowymi i kevlarem oraz ABS ESD – filament antyelektrostatyczny do zastosowań wymagających bezpieczeństwa ESD. Są to te filamenty o które najczęściej pytali nasi klienci z szeroko pojętego przemysłu. Filamenty pod marką KIMYA są już dostępne w naszym sklepie internetowym i dostarczane bezpośrednio z naszego magazynu. A już niedługo wprowadzone zostaną także pozostałe materiały z oferty KIMYA jak PEKK, PEI, PPSU czy filamenty elastyczne TPU i TPC.” - powiedział Adam Kozubowicz, Prezes Zarządu firmy.

- „Dystrybucja tych przemysłowych materiałów pozwala nam na uzupełnienie oferty dla przemysłu – drukarki Ultimaker których jesteśmy także dystrybutorem, oferują dla filamentów KIMYA gotowe profile drukowania co znakomicie ułatwia i przyśpiesza pracę operatorów – wystarczy wybrać odpowiedni filament z menu i rozpocząć drukowanie." -dodał Adam Kozubowicz.

Jako dystrybutor KIMYA w Polsce, get3D stopniowo zaoferuje pełne portfolio filamentów.


Źródło: get3D


Dodano 12.03.2020

get3D Sp. z o.o.
Sienkiewicza 59
90-009 Łódź
+48 42 630 50 50
Powiązane:
Partnerzy