Seminaria podczas Dni Druku 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Dni Druku 3D podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce rokrocznie gromadzą coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się drukiem 3D.

W dniach 26-28 marca 2019 r. w wydarzeniu uczestniczyć będą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Dni Druku 3D organizowane przez SIT Polska są także idealną okazją do zdobycia wiedzy podczas licznych seminariów. Udział w wykładach jest bezpłatny. Należy dokonać jedynie rejestracji, przesyłając dane kontaktowe (imię, nazwisko i telefon kontaktowy) na maila: wyklady@dnidruku3d.pl

LISTA SEMINARIÓW

Firma DPS wspólnie z SIT Polska przygotowała także cykl szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania SOLIWORKS. Zajęcia praktyczne będą się odbywać przez dwa dni w czterech sesjach na sali konferencyjno-szkoleniowej – hala B:

  • I sesja - 26 marca – wtorek, godzina 9.30 – 11.00
  • II sesja - 26 marca – wtorek, godzina 14.00 – 16.00
  • III sesja – 27 marca – środa, godzina 9.30 – 11.00
  • IV sesja – 27 marca – środa, godzina 14.00 – 16.00

Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk komputerowych prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem mailowym: sesjeDps@dnidruku3d.pl

Dla zainteresowanych odwiedzeniem Dni Druku 3D portal Staleo.pl ma Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować). Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINEWięcej o Dni Druku 3D  na Staleo.pl


Źródło: SIT Polska, Targi Kielce

Dodano 21.03.2019

Powiązane:
Partnerzy