Wiadomości

Już 21 czerwca we Wrocławiu #APS2022!

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Tegoroczna, VI już edycja spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi i nowymi technologiami - Automotive Production Support - odbędzie się 21 czerwca we Wrocławiu.

Nowością będzie osobna sesja wykładów oraz strefa technologii wspierających procesy produkcyjne w firmach produkujących baterie, systemy zasilania oraz magazynowania energii - Battery manufacturers support.

Głównym założeniem wydarzenia jest od wielu lat możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy wiodącymi producentami i dostawcami rozwiązań wspierającymi pracę produkcji. W zamkniętym gronie specjaliści rozmawiają o dynamicznie zmieniającym się środowisku produkcyjnym i codziennych wyzwaniach, którym razem musimy stawić czoła.

Uczestnicy spotkania mają możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi oraz otrzymają wsparcie specjalistów w zakresie ich potencjalnego wdrożenia.

#APS2022 to specjalistyczne spotkanie dedykowane dla osób związanych z procesami produkcyjnymi w firmach z sektorów: automotive, lotnictwa, AGD, producentów baterii, maszyn, wyrobów z blachy czy konstrukcji.

--> AGENDA I REJESTRACJA


Źródło: Automotive Production Support

Dodano 31.05.2022

Powiązane:
Partnerzy