Wiadomości

Kolejna odsłona TOP automotiv już we wrześniu

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Przed nami wyjątkowe wydarzenie dotyczące branży motoryzacyjnej - kolejna odsłona Konferencji TOP automotive, która po dwóch latach powraca do formy stacjonarnej.

W dniach 15-16 września w hotelu Villa Verde w Zawierciu odbędzie się VIII edycja Konferencji TOP automotive. Ku ogromnej radości wielu pasjonatów motoryzacji, tegoroczna odsłona po dwóch latach online powraca do swojej poprzedniej, stacjonarnej formy. Oznacza to spotkanie w szerokim gronie specjalistów z zakresu automotive, możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z innymi uczestnikami oraz oczywiście niepowtarzalną atmosferę Konferencji, która od wielu lat zrzesza najlepszych ekspertów z branży motoryzacyjnej.

W ciągu dwóch dni aż dziewięciu ekspertów z branży automotive wygłosi prelekcje odpowiadające na bieżące oczekiwania i wyzwania rynku motoryzacyjnego. Zaproszeni specjaliści - trenerzy, eksperci oraz partnerzy firmy SQD Alliance, która jest odpowiedzialna za realizację wydarzenia, podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w ciekawej i angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Zaprezentują nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive.

--> REJESTRACJA ON-LINE

15 września, pierwszego dnia Konferencji, eksperci skupią się na zagadnieniach związanych z nowościami w branży automotive. Uczestnicy dowiedzą się więcej na temat przemysłu motoryzacyjnego w Europie, nowości i zmian w wymaganiach klientów branży samochodowej, a także bezpieczeństwa funkcjonalnego, cyberbezpieczeństwa i TISAX oraz wyzwań związanych z implementacją metod w organizacji. Po wygłoszonych przez ekspertów wykładach będzie również okazja do wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez prelegentów. Pierwszy dzień Konferencji zakończymy uroczystym bankietem dla uczestników.

Tematem przewodnim drugiego dnia Konferencji będą z kolei narzędzia jakościowe. Wygłoszone zostaną prelekcje na temat tego, jak sprawnie zarządzać łańcuchem dostaw, co jest faktem a co mitem w zagadnieniach dotyczących kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego. Jedna z prelekcji przybliży nam również temat skuteczności procesu certyfikacji na zgodność z IATF 16949 pod kątem redukcji ryzyk i osiągania celów biznesowych. Drugi dzień Konferencji zwieńczony zostanie merytoryczną debatą dotyczącą omawianych tematów.

Zapisy na tegoroczną Konferencję TOP automotive trwają. Aby wziąć udział w Konferencji, należy zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia - www.topautomotive.pl. Odwiedź stronę wydarzenia i zapoznaj się ze szczegółowymi opisami zaplanowanych w tym roku prelekcji, sylwetkami tegorocznych ekspertów, partnerami i patronami medialnymi wydarzenia, opiniami uczestników i relacjami z poprzednich edycji.

Ze zgłoszeniem swojego udziału w Konferencji warto się pospieszyć, ponieważ liczba uczestników eventu jest ograniczona. Uczestnicy, którzy zgłoszą się do udziału w wydarzeniu w terminie do 30 czerwca, otrzymają ponadto specjalną zniżkę.

--> REJESTRACJA ON-LINE


Źródło: SQD Alliance

Dodano 23.06.2022

Powiązane:
Partnerzy