Wiadomości

Nowy termin Targów CONTROL-TECH

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Po wysłuchaniu opinii wystawców oraz analizie sytuacji rynku Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu Targów CONTROL-TECH, Targów METAL, Targów ALUMINIUM & NONFERMET, Targów HEAT TREATMENT oraz Targów RECYKLING. Targi odbędą się w nowym terminie w dniach od 12 do 14 października 2021 r. 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Prezesa Zarządu Targów Kielce, Dr Andrzeja Mochonia w sprawie przeniesienia wydarzenia: 

„Targi Kielce od ponad 25 lat są organizatorem przestrzeni spotkań oraz partnerem w nawiązywaniu biznesowych relacji. Staramy się spełniać oczekiwania naszych wystawców; firm, które wspólnie z nami od wielu lat tworzą wydarzenia targowe. To właśnie przedsiębiorcy są głosem branży, którego słuchamy, i który jest dla nas bardzo cenny.

Po wysłuchaniu opinii naszych wystawców oraz analizie sytuacji rynku Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu XXIII Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, XVI Międzynarodowych Targów Aluminium & Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET, Targów Obróbki Cieplnej HEAT TREATMENT, IV Targów Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING oraz XXIX Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących  CONTROL-TECH. Targi odbędą się między 12 a 14 października 2021 r.

Targi Metal oraz wydarzania, które towarzyszą wystawie, tworząc tygiel spotkań branży metalurgicznej, są dla kieleckiego ośrodka niezwykle ważne. W 2018 roku w Targach Kielce gościliśmy uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa, który odbywał się przy naszym udziale w Krakowie. Goszcząc wielu wybitnych przedstawicieli branży widzieliśmy, jak wielkie znaczenie ma kreowanie przestrzeni dla spotkań, miejsc, gdzie można nie tylko zapoznać się z ofertą produktową, ale także wymienić się doświadczeniami, poznać opinie i zdanie innych specjalistów.

Podejmujemy tę niełatwą decyzję, wierząc, że za rok, w październiku spotkamy się w większym gronie, a przygotowywane przez nas wydarzenie nie będzie odbiegało od standardów, do jakich przyzwyczailiśmy naszych wystawców oraz zwiedzających.”


Więcej o Targach CONTROL-TECH na 3don.pl


Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR
 

Dodano 08.10.2020

Powiązane:
Partnerzy