Wiadomości

Targi CONTROL-STOM 2023 przez cztery dni!

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce zostaje wydłużona i będzie trwała nie trzy, ale aż cztery dni.


Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, której ważnymi elementami są Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM zostaje wydłużona. Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z Targami CONTROL-STOM oraz KIELCE FLUID POWER odbędzie się wiosną w dniach od 28 do 31 marca 2023 roku. Wyjątkowo, na prośbę wystawców potrwa nie trzy, ale cztery dni. 

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Jak podaje Organizator, Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, zapełniła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, w których pojawiło się 500 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. 


Targi są fajne. Ruch jest spory. Maszyn, ludzi oraz ciekawych rozmów jest bardzo dużo, więc wydarzenie oceniam absolutnie na plus - tak udział firmy TECHNOLUTIONS w Targach CONTROL-STOM 2022 podsumowywał na gorąco przedstawiciel firmy, Waldemar Furman.


Podczas kolejnych Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, już w marcu 2023 roku w Targach Kielce prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Nie dziwi fakt, że przez przedstawicieli branży wydarzenie to jest traktowane jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo - Wschodniej.

Z kolei innowacyjne systemy pneumatyczne: silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie, to część z produktów, które zostaną zaprezentowane podczas Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER.

Przemysłową ofertę tych dwóch wydarzeń uzupełnią targi: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.
 

-> Więcej o Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce na 3DON.PL
Źródło: Targi Kielce 
Video: 3DONTV

Dodano 22.11.2022

Powiązane:
Partnerzy