Dołącz do uczestników forum technik CT oraz skanowania 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Firma ITA zaprasza do udziału w wyjątkowym, 2-dniowym Forum technik CT oraz skanowania - 3D CT | SCAN FORUM, które odbędzie się w dniach 12-13 października 2022 r. na terenie zabytkowej Walcowni - Muzeum Hutnictwa Cynku w Katowicach.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do:

  • poznania najnowszych rozwiązań technologicznych 
  • spotkań z ekspertami i użytkownikami 
  • wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych
  • zdobycia wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych.

Podczas Konferencji eksperci zaprezentują kompendium wiedzy teoretycznej z zakresu tomografii rentgenowskiej oraz skanowania 3D. Specjaliści skupią się nie tylko na aspektach związanych z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz aplikacyjnymi, ale przedstawią również bieżące zagadnienia normalizacyjne oraz planowane w tym obszarze działania na najbliższą przyszłość. Pozyskana wiedza pozwoli Państwu na dużo szersze spojrzenie na wyzwania pojawiające się w organizacjach, a co najważniejsze umożliwi Państwu efektywne radzenie sobie z nimi. 

Konferencja składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tomografią przemysłową oraz skanowaniem 3D. Podczas tych dwóch dni forum goście będą aktywnie uczestniczyć w warsztatach szkoleniowych pozwalających na zdobycie doświadczenia w realizacji konkretnych zadań pomiarowych. Uczestnictwo w konferencji zostanie potwierdzone oficjalnym certyfikatem.

--> ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tomografią przemysłową oraz skanowaniem 3D. Wszystkie informacje dotyczące konferencji znajdą się na stronie internetowej www.ita-polska.com.pl w zakładce wydarzenia. 
Źródło: ITA

Dodano 27.08.2022

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Poznańska 104, Skórzewo
60-185 Poznań
Powiązane:
Partnerzy