Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Evatronix SA, producent skanerów eviXscan 3D, nawiązał współpracę z MCE Metrology. Tym samym nowy partner stał się wiodącym dystrybutorem skanerów eviXscan 3D na terytorium Francji oraz części Szwajcarii.

MCE Metrology to francuska firma specjalizująca się w dziedzinie metrologii wymiarowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiada pięć przedstawicielstw zarówno we Francji, jak i na części terytorium Szwajcarii (w jej francuskojęzycznych kantonach). Jako główny dystrybutor rozwiązań eviXscan 3D Grupa MCE podejmuje współpracę z dotychczasowymi partnerami Evatronix we Francji, by w sposób efektywny sprzedawać skanery eviXscan 3D. 

Przedstawiciele firm Evatronix i MCE Metrology zgodnie podkreślają obopólne korzyści płynące z nawiązanej współpracy.


- Zróżnicowane linie produktów oferowane przez eviXscan 3D doskonale spełniają nasze oczekiwania - mówi Claire Teulier, specjalistka ds. marketingu w MCE Metrology. - Możemy zaoferować naszym klientom odpowiednio dopasowane produkty w zależności od ich potrzeb i zastosowań.


Pytana o motywy podjęcia współpracy C. Teulier odpowiada: 


- Naszym celem było uzupełnienie dotychczasowej oferty o nową gamę produktów. Szukaliśmy takiego rozwiązania w zakresie skanerów 3D, które umożliwi nam pozostanie w naszej głównej działalności jaką jest optyka. Po zapoznaniu się z produktami oferowanymi przez Evatronix, błyskawicznie doszliśmy do wniosku, że rozwiązania eviXscan 3D są dostosowane do naszego sektora działalności. 


C. Teulier podkreśla także korzyści wynikające z efektywnej i szybkiej komunikacji z zespołem Evatronix.

Z kolei Janina Bugla, menadżerka ds. eksportu w Evatronix SA wskazuje na profesjonalne, proaktywne podejście nowego partnera, jak i jego doświadczenie w zakresie metrologii 3D:


- Firma MCE Group przedstawiła plan rozeznania rynku i możliwości sprzedażowych, który pod kątem strategicznym zrobił na nas ogromne wrażenie. Efektem była decyzja o podjęciu współpracy oraz mianowaniu MCE Metrology wiodącym dystrybutorem rozwiązań eviXscan 3D we Francji i na terytorium zachodniej Szwajcarii. 


Partnerzy z MCE Group przejmują na siebie bezpośredni kontakt z klientem, podejmując działania związane z zarządzaniem projektem i wsparciem technicznym. To jeden z wielu przykładów, które świadczą o zaangażowaniu francuskiej firmy. J. Bugla podkreśla także inne aspekty: 


- Specjaliści z firmy Evatronix mieli okazję wspierać firmę MCE Metrology podczas francuskich targów Global Industrie 2021 w Lyonie. Nasi partnerzy z MCE Group podeszli do przygotowań i organizacji niezwykle rzetelnie. To także z ich pomocą powstały francuskojęzyczne wersje strony internetowej eviXscan 3D oraz oprogramowania eviXscan 3D Suite.


Współpraca MCE Metrology z Evatronix SA umożliwi francuskiej firmie rozwijanie rynku skanerów 3D dedykowanych metrologii, zarówno we Francji, jak i w Szwajcarii:


- Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy odpowiedniego partnera, aby osiągnąć nasz cel - puentuje C. Teulier.


Źródło: Evatronix 
Redaktor: MRR

Dodano 28.10.2021

Evatronix SA
Wiktora Przybyły 2
43-300 Bielsko-Biała
Powiązane:
Partnerzy