Evatronix nawiązał współpracę z firmą Chromos Group


Evatronix nawiązał współpracę ze szwajcarską firmą Chromos Group, która tym samym stała się dystrybutorem produkowanych przez Evatronix skanerów eviXscan 3D w Szwajcarii, Austrii, Księstwie Lichtenstein oraz na części terytorium Niemiec (Bawaria). 

Chromos Group to firma ze Szwajcarii o międzynarodowym zasięgu, zajmująca się dystrybucją urządzeń produkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów dla wielu gałęzi przemysłu. Jednym z  obszarów jej działalności jest branża 3D, w ramach której wyspecjalizowany zespół świadczy usługi doradztwa i sprzedaży rozwiązań dla przemysłów wykorzystujących druk 3D. Oferowane przez firmę produkty stanowią urządzenia, systemy i materiały do druku 3D, a także związane z nimi usługi. W fabryce Chromos 3D realizowane są m.in. projekty z zakresu inżynierii odwrotnej i prototypowania.

Wśród 70 marek reprezentowanych przez Chromos Group znajdują się firmy takie, jak HP, FujiFilm, Universal Robots czy Trelleborg. Do grona renomowanych partnerów dołączył teraz Evatronix. Specjaliści z polskiej firmy zgodnie podkreślają, że perspektywa współpracy z Chromos Group, której obrót wynosi 150 milionów franków szwajcarskich, otwiera przed producentem skanerów eviXscan 3D nowe możliwości na rynku zachodnio-europejskim. Wymagania klientów z dziedziny mechaniki precyzyjnej, których wielu jest na rynku szwajcarskim, stymulować będą rozwój technologii 3D w firmie Evatronix zwłaszcza w zastosowaniach do kontroli jakości bezpośrednio na taśmie produkcyjnej.


Źródło: Evatronix

Dodano 15.12.2020

Powiązane:
Partnerzy