Seb-comp i hurtowe zakupy 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Seb-comp, jako czołowa polska firma z branży druku 3D, nie zamierza spoczywać na laurach. Niedawno pisaliśmy o otwarciu czwartego sklepu stacjonarnego w Polsce, a także o uruchomieniu punktów odbioru, w miastach takich jak: Gdańsk, Poznań, Szczecin, Kraków, Łódź – dzięki czemu Seb-Comp stał się największą siecią sprzedaży stacjonarnej w branży druku 3D.


Co można zrobić więcej? Posiadając szeroką gamę produktów znanych producentów oraz magazyn centralny można zrobić tylko jedno - stać się hurtownią 3D i tym samym partnerem dla innych firm z branży technologii addytywnych. 

Od 2010 roku Seb-comp intensywnie rozwija się jako firma oraz sieć sprzedaży, stale powiększając zakres oferowanych produktów. Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż marki Needit 3D, 3DLtech, 3D WithMe oraz 3d.edu.pl, które mogą już być Wam dobrze znane, również wchodzą w skład firmy.

W sklepach Seb-comp znaleźć można drukarki 3D marek takich jak Zortrax, Creality, Flashforge, Makerbot, Zmorph, Snapmaker, Sinterit i wielu innych. Łącznie około 38-u producentów drukarek 3D. Zapewnia to największy w Polsce wybór sprzętu u jednego dostawcy.

Oczywiście same drukarki 3D, to nie wszystko – z czegoś trzeba drukować. Zaglądając na półki lub odwiedzając jeden ze sklepów internetowych Seb-comp, znaleźć można tam znane polskie marki i nie tylko.

Seb-comp i hurtowe zakupy 3DSpectrum, Grupa Azoty, Fiberlogy, Rosa 3D, Devil Design, Zmorph, Zortrax, F3D filament, Raise 3d, Ultimaker, to znani w branży producenci filamentów. Formlabs, Monocure, Funtodo, Photocentric, BlueCast, Creality oraz Anycubic, to producenci żywic których materiały mają już wyrobioną renomę wśród użytkowników drukarek 3D.

Oferta firmy, to także dodatkowy sprzęt, między innymi: suszarki do filamentów, myjki i utwardzarki do żywic. Podsumowując: firma Seb-Comp zapewnia szeroki wybór produktów, największą sieć sprzedaży stacjonarnej oraz online, główny magazyn z towarem dostępnym od ręki, co daje w rezultacie gotową hurtownię 3D.

Jak stać się partnerem dla firm z branży druku 3D? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Wystarczy dodać szybką wysyłkę oraz rabaty hurtowe na poziomie cen producenta lub może nawet niższych. A jako wisienkę na torcie, umieścić punkty odbioru w największej sieci sprzedaży stacjonarnej.

Jak nawiązać współpracę z firmą? Wystarczy wysłać email na adres: hurt@seb-comp.pl podać dane do faktury oraz dane do wysyłki. Gwarancja najniższych cen w Polsce.Źródło: SEB-COMPDodano 20.05.2022

SEB-COMP
Al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
01-001 Warszawa
+48 886 074 075
Powiązane:
Partnerzy