Wiadomości

Targi 3D Solutions 2021 na przełomie sierpnia i września

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną, a także jej trudny do przewidzenia rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP zadecydował o przeniesieniu wcześniej zaplanowanego na czerwiec bloku targów ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog oraz Subcontracting na termin 31 sierpnia - 3 września 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zespołu Targów ITM Industry Europe w sprawie przeniesienia wydarzenia:

„Szanowni Państwo, z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu targów ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na czerwiec odbędzie się w dniach 31.08-3.09.2021 równolegle z targami: Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.

Jako organizatorzy największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w tej części Europy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by prezentowały one międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wierzymy, że zmiana terminu wydarzenia pozwoli na przygotowanie targów w oparciu o jakość, potencjał i siłę marki ITM INDUSTRY EUROPE, do jakiej branża jest przyzwyczajona od dekad.

Pragniemy zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia, wykorzystamy na stworzenie wartościowego merytorycznie i biznesowo spotkania. Wyrażamy także nadzieję, że wszyscy nasi partnerzy i wystawcy zyskają dodatkowy cenny czas na przygotowanie jeszcze ciekawszej ekspozycji obfitującej w rynkowe innowacje.

Ostatnie miesiące uzmysłowiły nam wagę i znaczenie branżowych spotkań oraz wyjątkowej biznesowej atmosfery, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata. Dziękując za życzliwość i słowa wsparcia napływające do nas w ostatnim czasie, zapraszamy do uczestnictwa w targach ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się w dniach 31.08-3.09.2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Do zobaczenia!

Zespół Targów ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog oraz Subcontracting” 


Więcej informacji o targach na: www.3dsolutions.mtp.pl

Źródło: Grupa MTP
Redaktor: MRR

Dodano 17.11.2020

Powiązane:
Partnerzy