SEB-COMP tworzy sieć sprzedaży drukarek 3D i filamentów

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


SEB-COMP to jeden z największych dostawców drukarek 3D, skanerów 3D i materiałów eksploatacyjnych do druku 3D w Polsce. Firma świadczy również kompleksowe usługi produkcji przyrostowej opartej o takie metody jak FDM, SLA czy MJF, oferuje również szkolenia i pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek 3D.


SEB-COMP jest jednym z największych sklepów on-line, a od pewnego czasu sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży bezpośredniej. Na ten moment firma może pochwalić się czterema salonami handlowymi w czterech regionach Polski i pięcioma stacjonarnymi punktami odbioru zamówień. To największa sieć sprzedaży produktów związanych z drukiem 3D w naszym kraju.

Początki SEB-COMP sięgają 2010 roku. Początkowo firma specjalizowała się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów elektronicznych, sukcesywnie wzbogacając swoją ofertę o drukarki 3D i materiały eksploatacyjne. Dziś SEB-COMP może pochwalić się najszerszą ofertą handlową w kraju, liczącą blisko 40 marek drukarek 3D pracujących w różnych technologiach (FDM/FFF, SLA/UV LCD, SLS), blisko 20 marek filamentów, żywic światłoutwardzalnych i proszków poliamidowych, 6 marek skanerów 3D oraz kilkanaście typów akcesoriów i części zamiennych.

W ramach platformy 3D with me oferuje szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z druku 3D oraz projektowania 3D.

SEB-COMP jest autoryzowanym dystrybutorem drukarek 3D, żywic i filamentów takich firm jak:

  • Zmorph
  • Sinterit
  • CreatBot
  • Creality - autoryzowany dystrybutor w Polsce
  • Grupa Azoty
  • Devil Design
  • Monocure
  • FunToDo
  • Fiberlogy
  • Spectrum Filaments


Równocześnie firma jest największym dostawcą drukarek 3D Zortrax w kraju i czołowym dostawcą drukarek 3D Raise3D. Inne produkty w ofercie SEB-COMP to między innymi produkty takich firm jak: Anycubic, BCN3D, Flashforge, Formlabs, Intamsys, MakerBot, Peopoly, Photocentric, Snapmaker, Ubot3D, Wanhao, XYZPrinting, a także skanery 3D - Einscan i Artec.

W ramach programu Laboratoria Przyszłości SEB-COMP dostarcza drukarki 3D, filamenty, skanery 3D oraz szereg akcesoriów wchodzących w skład specyfikacji programowej, jak mikrokontrolery, stacje lutownicze, sprzęt audio i video czy roboty edukacyjne.

Jeśli chodzi o sieć sprzedaży stacjonarnej, pierwszymi salonami handlowymi były punkty w Lublinie, Warszawie i Katowicach. W zeszłym roku firma uruchomiła salon handlowy we Wrocławiu. Teraz istotnie rozszerza swoją działalność, uruchamiając pięć kolejnych punktów odbiorów zamówień w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie i Łodzi.

Dodatkowo SEB-COMP posiada przedstawicielstwa handlowe w Bydgoszczy i Białymstoku.

Salon handlowy SEB-COMP w WarszawieSieć sprzedaży stacjonarnej SEB-COMP

Salony handlowe:


Punkty odbioru zamówień (odbiór zamówień w punktach odbioru jest bezpłatny):


Przedstawicielstwa handlowe:


Źródło: SEB-COMP


Dodano 14.04.2022

SEB-COMP
Al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
01-001 Warszawa
+48 886 074 075
Powiązane:
Partnerzy